Vardar : "Sürpriz olaylar..."

Vardar : "Sürpriz olaylar..."
Beşiktaş Kulübü'ne başkan adayı olduğunu açıklayan Sinan Vardar, sansursuzhaber'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER / ÖZEL - Beşiktaş'ta başkanlık seçimleri yaklaşırken, adaylığını açıklayan bazı isimlerin geri çekilme sinyalleri vermesi dikkat çekti. Siyah-beyazlı kulübün içinde uzun yıllardır yer alan ve Beşiktaş Kulübü başkanlığına adaylığını açıklayan Sinan Vardar, sansursuzhaber'e özel açıklamalarda bulundu.

VARDAR'DAN ÇEKİLME SİNYALİ!..

Vardar, başkan olup olmayacağı konusuna, "Çarşamba günün öğlene doğru bir basın açıklaması yapacağım. Tabi sürpriz olaylar oldu. Serdal Adalı'nın adaylıktan çekilmesi, Onursal Başkanımız Süleyman Seba'nın, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'i işaret etmesi çok önemli gelişmelerdi. Benim 2 aylık bir çalışmam var. Sayın Seba'nın Karadeniz'i işaret etmesi benim için önemli bir gelişmeydi. Görüşmelerimi sürdürüyorum. Kararımı açıklayacağım" yorumunu yaptı.

HANGİ KONUDA DESTEK BULAMADI ?

Türk futbolunun ciddi bir kaos yaşadığının altını çizen Vardar, "Türk futbolunun ne kadar sıkıntıda olduğunu gözlemliyoruz. Bunu yönetimin içindeyken de gözlemliyordum. Ben, sistemin değişmesi gerektiğini hep söyledim. Bu konuda camiadan da çok olumlu tepkiler aldım. Üretken, yapıcı insanların sayısı çok az. 7 yıl önce altyapının başına geçtiğimden bu yana özkaynak düzenine ciddi önem verdim. Şu anda 65 futbolcu profesyonel düzeyde. Bu Türk futbolunda bir devrimdi. Fakat bu konuda hiç destek bulamadım" ifadelerini kullandı.

"GÜRELİ İLE GÖRÜŞTÜM, KARAMSAR TABLOYU GÖSTERDİ"

Beşiktaş Kulübü'nün mali yapısının iç açıcı olmadığını dile getiren tecrübeli yönetici, "Beşiktaş çok ciddi bir krizin içinde. Sayın Hüsnü Güreli ile görüşmelerim oldu. Hüsnü Güreli bu konuda bir sihirbazdır. Güreli'nin de işin içinden çıkılamaz bir durum olduğunu dile getirdiğini gördüm. İşte böylesine ciddi sıkıntılar ve siyah bir tablo var önümüzde" diye konuştu.

"GÜÇ BİRLİĞİ YAPIP TOPLANMAYI ÖNERDİM"

Kaynak üretme konusunda atılımları olduğunu söyleyen Vardar, her zaman Beşiktaş Kulübü'ne destek vermeye hazır olduğunu belirtirken, "Benim bir önerim olmuştu. 15 kişi olalım, kaynak üretelim şeklinde. Camia içinde dargın olan insanlarla görüşelim ve bir şeyler yapalım diye. Çünkü ; mutlaka kaynak üretilmesi gerekiyor. Kaynak üretilirse en azından öncelikli sıkıntılar çözülür diye düşünmüştüm" yorumunu yaptı.

JORGE MENDES SIKINTISI...

Beşiktaş'ın menajer Jorge Mendes ile de sıkıntısı olduğunu belirten Sinan Vardar, "Mendes'in bir açıklaması var. Atınç, Muhammed ve Necip'in bonservisini veririm, Quaresma'yı alırım diyor. İnşallah yeni yönetim, sıkıntıları şeffaf bir şekilde orta çıkarır. Yalçın Karadeniz çok beyfendi biri. Tüm sıkıntıların artık şeffaf bir şekilde görünmesi lazım. Tüm Beşiktaşlıların bilmeye, öğrenmeye hakkı var" dedi.

"CARVALHAL'İ HAKLI BULUYORUM"

Siyah-beyazlı takımın gündeminde yer alan Carlos Carvalhal - Ricardo Quaresma gerginliğine de değinen Sinan Vardar, "Ben bu konuda teknik direktör Carvalhal'i haklı buluyorum. Kramponlarını fırlatan bir oyuncudan ne beklenebilir ki. Zaten Quaresma'nın da ortaya koyduğu futbol ortada. Carvalhal'e hak veriyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber, sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com