Vatan Şaşmaz Geri Döndü!

Vatan Şaşmaz Geri Döndü!
Zam isteği nedeniyle diziden kovulan oyuncu, işe geri döndü! Ama nasıl....

Çocuklar Duymasın dizisinde yıllardır rol alan Vatan Şaşmaz zam isteyince kovulmuştu. Baskılara dayanamayan yapımcı, oyuncuyu zamlı işe geri aldı.

Muhteşem Yüzyıl isimli dizide 'Pargalı İbrahim' rolünü canlandıran genç oyuncu Okan Yalabık, “Beni ya öldürün ya da ücretimi artırın” diye rest çekti ve haftalık ücretini 8 bin liradan 15 bin liraya çıkarmayı başardı. Vatan Şaşmaz da Birol Güven'in senaryosunu yazıp yönettiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinde Engin karakterini canlandırıyordu. TamdaOkan Yalabık'ın zam koparmasından hemen sonra aldığı ücretin artırılmasını talep etti.

Bölümbaşına 5 bin TL alan ve bunun 8 bin TL'ye çıkmasını isteyen Şaşmaz'a yapımcısı Güven “Dizi saatlerinin indirilmesinin gündemde olduğu şu dönemde sana şu anlık bir zamyapamam. Ancak ilerleyen dönemde bakarız” dediği iddia edildi. Ancak talebinde ısrarlı olan Vatan Şaşmaz, senaryo gereği yurtdışına gönderilerek dizinin kadrosundan çıkarıldı.

BÖLÜM BAŞINA 8 BİN TL

Gazetemizde yer alan bu haber çok ses getirdi. Güven üzerinde oluşan baskılara dayanamayarak Vatan Şamaz'la tekrarmasaya oturdu ve oyuncuya bölüm başına 8 bin TL vermeyi kabul etti. Güven, Engin karakterini gönderdiği seyahatten geri getirerek geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde oynattı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com