Vatandaşın güvenliği için park yenilendi!

Vatandaşın güvenliği için park yenilendi!
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Atatürk Anıtı arkasında bulunan park belediye ekipleri tarafından vatandaşların güvenliği sebebiyle yıkılarak yeniden düzenlendi..

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Atatürk Anıtı arkasında bulunan park belediye ekipleri tarafından vatandaşların güvenliği sebebiyle yıkılarak yeniden düzenlendi.
Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'nın arkasında yapılan parkta bulunan figürlü havuz ile park çevresinde bulunan beton figür ve duvarların altlarının oyuk olduğu, bir kısmının beton zeminlerinin kırılmış, oyuk ve çukurların oluştuğu, bu durumuyla vatandaşların güvenliğini tehlikeye atabileceği tespit edildi. Cumhuriyet Meydanı'nın 12 Eylül 2010 günü yapılacak anayasa değişikliklerinin halk oyuna sunulması propaganda çalışmaları, 2911 sayılı Toplantı Gösteri Yürüyüşleri Kanunu Hükümleri çerçevesinde yapılacak olan açık hava toplantıları ve mitinglerin düzenlenme yeri olması, Haziran ayında Bosef'in kurulması, şimdi de 1 ay boyunca sürecek olan Belediye Ramazan Geceleri'nin yine bu alanda yapılacak olması sebebiyle herhangi bir müessif olayın meydana gelmemesi, vatandaşların daha kontrol edilebilir ve daha güvenli olarak alanda yapılacak etkinliklere katılımını sağlamak için yeni düzenlemelere gidildi.
Yalnızca çocuk oyun guruplarının bırakıldığı parkta bulunan tüm oyuklu figürler yıkılarak yerleri düzenlenerek, alan emniyetli bir hale getirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com