Vatandaşlarla randevusuz görüşecek

Vatandaşlarla randevusuz görüşecek
Kütahya'nın Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşların randevu almadan gelmelerini istedi.

Kütahya'nın Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşların randevu almadan gelmelerini istedi.
Başkan Saraoğlu, 7 yıldan beri yıllık olarak sürdürülen halk günleri toplantılarında değişiklik yaptıklarını söyledi.
Her pazartesi vatandaşlarla yüz yüze görüşmek istediğini, bunun için yeni bir uygulama başlattıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, 'Halkımızla bütünleşmek ve onların sorunlarını birebir dinleyerek tüm beklentilere en etkin şekilde cevap verebilmek istiyoruz. Halk buluşması adını verdiğimiz yeni uygulama ile pazartesi günleri 13.30 ile 17.30 saatleri arası bizimle görüşmek isteyen her vatandaşımız, randevu talebinde bulunmadan direkt olarak görüşebilir. Konu her ne olursa olsun vatandaşımızı dinleyip yapılabilecekler konusunda kendilerine direkt olarak cevap vereceğiz. Ayrıca ikincisini gerçekleştirdiğimiz haftalık mahalle toplantılarına da devam edeceğiz. Mahalle halkından oluşan guruplar bizleri davet ettiklerinde birlikte kararlaştırdığımız bir gün ve saatte mahalle halkının evlerine akşam misafir olacağız. Böylece bize gelemeyenlere biz gideceğiz. Mahalle sorunlarını görüşecek, sohbet edecek ve yapılması gerekenleri birlikte karar verip çözeceğiz. Bizlerle görüşmek isteyen bayan vatandaşlarımız için mahalle ziyaretleri gibi düzenlenecek ev toplantılarına davet edildiğimizde ise eşimle birlikte misafir olacak ve bayanlarımıza da söz hakkı vereceğiz. Onlarında dilek ve sorunlarını dinleyip çözüm bulacağız. Belediyemizin vatandaşlarına daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmesi için halkımızın dilek, talep ve sorunlarını, görüşlerini direkt olarak randevu talebinde bulunmadan bildirmeleri amacıyla düzenlediğimiz halk buluşma günleri şeffaf belediyecilik anlayışımızın bir ürünü olarak değerlendirilmelidir. Her ne konuda olursa olsun bizimle görüşmek isteyen her vatandaşımızı pazartesi günleri halk buluşmasına davet ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com