Vatandaştan AKP'li vekile müthiş ayar!

Vatandaştan AKP'li vekile müthiş ayar!
AKP'nin Anayasa Komisyonu Üyesi olan vekiline sade vatandaştan büyük ders!
AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu’nun twitter’da bir vatandaş ile tartışmaya başladı. AKP'li vekilin  "Nefes alan her vatandaş, kendine şu soruyu sormalı ve kararını vermeli: Ben neye hizmet edeceğim? Uyanma zamanı sanki geldi!!!!!!" attığı  bu twittle başlayan tartışma aldı başını yürüdü.
 
Kuzu'nun bu twitine takipçilerinden büyük tepki geldi. Ata Aral isimli bir vatandaşın “Hocam memleket hizmetinden başka ne var o şıklarıda yazarsan neye hizmet edeceğimizi biliriz siz 10 yıldır neye hizmet ediyorsunuz” şeklindeki cevabına Kuzu "Biz farelerin aç gezdiği bir Türkiye devraldık; biz gelmesek sen bile belki aç kalacaktın. Şükür ve dua edin bize." şeklinde guru ve kibir dolu bir twit attı.
 
Ata Aral isimli vatandaşın Kuzu'ya yanıtı gecikmedi. Aral AKP'li vekile "Eskiden fileler vardı hocam, kese kağıdına konanlar gizlenirdi. Ben ancak Allah’a şükrederim siz kimsiniz? Parayı veren biziz. Seni duyan da babanın evinden para getirdin de devleti kurtardın zanneder. Para bizim, toprak bizim. Sen kendini ne zannedersin hoca. Ben iktisat mezunuyum. Bu toplanan parayla, bu kadar satılanla 3 tane TÜRKİYE idare edilir. Tabi çalmayacaksın çırpmayacaksın. Sen daha insanın insana şükür etmeyeceğini, Allah’a şükredeceğini öğrenememişin hoca" twitlerini sıraladı.
 
AKP İstanbul Milletvekili, T.B.M.M. Anayasa Komisyonu Başkanı, Anayasa Hukukçusu Burhan Kuzu, takipçisinin bu satırlarına cevap veremedi. (BCE)


 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com