Ve Aykut Kocaman konuştu!

Ve Aykut Kocaman konuştu!
Takıma geri dönen Teknik Direktör Aykut Kocaman istifa sonrasında medyaya ilk kez konuştu...
Karabük maçından sonra basın toplantısında istifa eden ancak futbolcular, yönetim ve taraftarın yoğun baskısıyla görevine devam eden teknik direktör Aykut Kocaman ilk kez konuştu. Antalya kampının ikinci gününde gazetecilerin ısrarlı davetine medya sorumlusu Orkun Yazgan aracılığıyla karşılık veren tecrübeli teknik adam, “Hayat tüm güzellikleriyle devam ediyor” mesajını yolladı.
 
‘SIKINTILARI BERABER ATLATTIK’
 
Zor dönemden geçtiklerini, ancak yönetim, futbolcu, taraftar üçgeninde herkesin birlikte haraket ederek sıkıntıyı atlattıklarını dile getiren Kocaman, “Zor günlerde futbolcularım gösterdiği reaksiyon, birlikte hareket etme duygusu beni gelecek adına umutlandırdı. Fenerbahçe’de çok zor zamanları da güzel günleri de hep beraber yaşadık. Yaşananlar geride kaldı, her şey daha güzel olacak” dedi.
 
‘HERKESE AYNI SEVGİYLE’
 
Sabah basına açık olarak yapılan ilk antrenmanda oldukça neşeli görünen Kocaman, futbolcularıyla sık sık şakalaştı. Çalışmanın bir bölümünde topla oynayan tecrübeli teknik adam, ikinci yarı öncesinde motivasyon anlamında büyük çaba harcıyor. Her futbolcuya aynı sevgi ve yakınlığı gösteren Aykut Kocaman, birlikte yola çıktığı öğrencilerinin çalışma arzusunun üst düzeyde olduğunu ve ikinci yarı için durumdan memnuniyetini dile getirdi.
 
SALİH UÇAN TEMPOYA DAYANAMADI
 
Teknik Direktör Aykut Kocaman, Belek kampının ilk gününde futbolcuların adeta pestilini çıkardı. Günü çift idmanla tamamlayan Kanarya’da bazı futbolcular tempodan etkilendi. Salih Uçan, sabah çalışmasında istifra etmesine rağmen çalışmaya devam etti. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com