Ve o isimlere af çıktı!

Ve o isimlere af çıktı!
Galatasaray Kulübü, kavga krizin ardından önemli bir karar aldı.

SANSÜRSÜZHABER -  Galatasaray'da forma giyen Albert Riera ile Felipe Melo arasında çıkan kavga herkes tarafından konuşulurken, sarı-kırmızılı takımın deneyimli teknik direktörü Fatih Terim, iki futbolcuyla ilgili karar aldı.

Galatasaray'da forma giyen futbolcular, Fatih Terim'e gidip iki futbolcunun affedilmesi için ricada bulunmuştu. Spor Toto Süper Final'de Beşiktaş ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Terim, iki futbolcuyla ilgili kararını verdi. Terim bu iki futbolcuyu da affetti.

Süper Final'e avantajlı giren Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yayıncı kuruluşta katıldığı bir programda bazı detayları açıklamıştı. Terim, yaptığı açıklamada henüz kararını vermediğini ancak, kadrolarının fazla derinliği olmadığını belirtmişti. Ancak bugün yöneticilerle yapılan toplantının ardından nihai karar verildi. İki futbolcu, çarşamba günü yapılacak antrnemanda yer alabilecek.

İşte Terim'in o açıklamaları : 

"Yerli, yabancı tüm oyuncularımız odama geldi. Açıkçası ben daha karar vermedim. Çünkü arkadaşlarımız bize saygısızlık etmiştir. Bunun disiplin cezası verilmiştir, veriliyor da. Parasal olarak hangi rakamları verirseniz verin, şampiyonluk yolunda bizle yürümüyorlarsa; bu en büyük ceza olur. Affetmek Allah'a mahsus. Biz bir konuda taviz vermedik, yanlış örnek olmasın diye. Biz insanları kazanmak için burdayız. Önemli olan Galatasaray değerlerine zarar gelmemesi. Yöneticilerle konuşacağız. Melo'yu biz 34 haftaya göre ayarladık.

Melo benim odama en az 4 defa geldi. Özür de dilemiştir. Hataları zaten hoş görüyoruz. Yetenek de burda. Kolay insanı herkes yönetir. Galatasaray'ın ne kazanıp, ne kaybedeceğine bakmak lazım. Kafamda bir karar var. Çok üzüldüm. Alın terimize, renklerimize saygısızlığı kabul etmem. Daha önce yaptım, yine yaparım. Ancak bugünkü hareket çok önemliydi, çok şaşırdım. İkisinin de üzüldüğünü biliyorum. Hala Melo ile konuşmadım ve onu görmedim. Akşamları uyuyamıyorum. Melo bizim için çok önemli. Fazla kadro derinliğimiz yok. Ancak prensipler uğruna bir takım şeyler feda edilebilir"

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com