Ve O Kadın Konuştu!

Ve O Kadın Konuştu!
CHP 'li Hamzaçebi ile birlikte çekilmiş görüntüleri internette yayınlanan Safiye Küçük, Hamzaçebi'nin kendisini suçlamasına tepki gösterdi..

CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, birlikte çekilmiş görüntüleri internette yayınlanan Safiye Küçük hakkında “Anlık insani zafiyetim kullanıldı” diyerek suç duyurusunda bulundu. Safiye Küçük ise “Asıl benim geleceğime tuzak kuruldu, mahkemede her şey ortaya çıkar” dedi.

CHP Grup Başkanvekili ve Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi, birlikte çekilmiş cinsel içerikli fotoğraf ve video görüntüleri internet sitelerinde yayınlanan Safiye Küçük hakkında suç duyurusunda bulundu. Hamzaçebi, Safiye Küçük ile CHP kurultayının ikinci günü 23 Mayıs 2010’da tanıştığını, bir hafta sonra ise evinde “kahve içmek için” bir defa buluştuğunu belirtti ve “anlık 'insani' zafiyeti kullanılarak” komplonun içine çekildiğini söyledi.

‘KURGULANMIŞ KOMPLO’

Hamzaçebi, ikisi arasında gerçekleşen cinsel içerikli yakınlaşmanın gizli kamerayla kayda alınmasının Safiye Küçük’ten başkası tarafından gerçekleştirilemeyeceğini savundu. Üç adet fotoğraf ve video görüntüsünün 9 Ağustos 2010 tarihinde bazı internet sitelerinde yayınlandığı kaydedilerek şöyle denildi:

“Şüphelinin evinde başkaca kimsenin bulunmadığı bir ortamda,müvekkilin şüpheli tarafından evine çağırılması ve müvekkilin anlık insani zafiyetinin kullanılması suretiyle önceden hazırlanan bir düzenekle planlanmış, kurgulanmış bir komplonun içine çekilerek, müvekkilin şüphelinin evinde şüpheli ile arasında gerçekleşen cinsel içerikli yakınlaşmanın gizli kamera çekimi ile kayda alınması ve bu kaydın internet ortamına verilerek yayılması suretiyle gerçekleşen eylemin şüpheli tarafından başkaca herhangi bir kimse tarafından gerçekleştirilmesi maddeten imkânsızdır.”

‘Kesinlikle davet etmedim ama ısrarla gelmek istedi’

Hamzaçebi’nin suçladığı Safiye Küçük, Habertürk’ün sorusu üzerine, şunları söyledi: “Bu olayda mağdur olan benim. Önemli kişilik ben değil. Çünkü önemli bir insana tuzak kurulur. Bekâr, genç bir kadınım. Bu olayla benim geleceğime tuzak kuruldu. Kendini masum, mağdur gösteriyor. Bir defa buluşmadık. Kafelerde defalarca görüştük. Emniyet, buraların kameralarından görüntülere ulaşabilir. Ben kendisini kesinlikle evime davet etmedim; kendisi ısrar etti. Mesajları telefon kayıtlarında mevcut. Her şey mahkemede ortaya çıkacak. Mahkemede hesaplaşacağız.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com