Ve savunmalar istendi!

Ve savunmalar istendi!
Türkiye Futbol Federasyonu, savunmaların iletilmesi için 20 gün süre verdi...

Türkiye Futbol Federasyonu da mahkemesini başlattı. PFDK 93 şüpheliye beraberinde hakkındaki iddialarla birlikte dilekçe göndererek yazılı savunma istedi. PFDK Aziz Yıldırım’dan 19 maç için savunma istedi. Sporx Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum'un haberine göre; TFF, şüphelilerin savunmasını vermesi için 20 günlük bir süre verdi.

Türk futbolu bugün İsviçre'de gerçekleşen UEFA zirvesine kitlenirken günün ilk sürpriz kararı İstinye'den geldi…

Mahkemeden alınan 96 klasörün tasnif çalışmalarını tamamlayan Profesyonel Disiplin Kurulu bugün şüphelilerle ilgili savunma alma çalışmalarını başlattı…

PFDK, şike ve teşvik soruşturmasında şüpheli olan ve kurullarına sevkedilen kişilerin avukatlarına ekinde iddialarla ilgili bir CD ile birlikte dilekçe göndererek, “20 gün içinde savunmanızı tarafımıza yazılı olarak bildirin” talebinde bulundu. Savcılığın F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı 13 maçta şüpheli olarak görmesine karşılık PFDK'nın Yıldırım'dan 19 maçla ilgili savunma istemesi dikkat çekti. 

Ayrıca Yıldırım gibi bir çok maçla suçlanan şüphelileri için 20 gün gibi kısa bir savunma süresi belirlenmesi tartışmaları neden oldu. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com