Ve Tarkan da “Gezi”ye çıktı!

Ve Tarkan da “Gezi”ye çıktı!
Gezi Parkı ünlü destekçilerine bir yeni isim daha eklendi. Megastar Tarkan yurt dışından döner dönmez soluğu Taksim'de aldı.

Doğaya olan tutkusu ile bilinen ve her fırsatta bu tutkusunu dile getiren Türk pop müziğinin megastarı Tarkan'dan Gezi Parkı'na anlamlı destek.
 
Geçtiğimiz akşam yurtdışından döner dönmez ayağının tozuyla soluğu Gezi Parkı'nda alan Tarkan, Gezi Parkı'ndaki doğa direnişine destek verdi.
 
Akşam'dan Samet Aday'ın haberine göre parkı dolaşan ve hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen megastar, 5-7 Haziran'da gerçekleştirilmesi planlanan doğa konserlerini Gezi parkı direnişine destek vermek amacıyla ileri bir tarihe ertelemiş, bu davranışıyla da başta hayranları olmak üzere ve taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı.
 
Dün akşam da gezi parkı eylemine destek vermek Taksim'e giden Tarkan ''Burada doğa severler ile birlikte kol kola omuz omuza ol mak son derece önemli. Yaşadığım sürece doğaya ve çevreye olan duyarlılığım devam edecek. Bence bu konuda herkes biraz daha duyarlı olabilir'' dedi.
 
Gezi parkında hayranları ile kucaklaşan ve bol bol fotoğraf çektiren megastar Tarkan, yaklaşık 3 saat kaldığı parktan alkışlar arasında ayrıldı. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com