Ve Üstünberk istifa etti!..

Ve Üstünberk istifa etti!..
Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden Basketbol Şubesi Sorumlusu Hakan Üstünberk'in istifasını duyurdu...

Sansürsüzhaber - Galatasaray Basketbol Şubesi Sorumlusu Hakan Üstünberk görevinden resmen istifa etti. Öğlen saatlerinde gündeme bomba gibi düşen fakat sarı-kırmızılı yöneticiler Sedat Doğan ve Semih Haznedaroğlu tarafından doğrulanmayan 'istifa' haberi açıklığa kavuştu. 

Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Hakan Üstünberk'in görevinden istifa ettiğini belirtirken; Üstünberk'e şu ana kadar yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edildi.

İşte sarı-kırmızılı kulüpten yapılan o açıklama : 

"Bir süredir ailevi ve özel sebeplerden dolayı büyük bir özveri ile yürüttüğü Basketbol Şube Sorumluluğu görevini devretmek istediğini ifade eden, ancak Başkanımızın özel ricasını kırmayarak, görevine devam etmiş olan Sayın Hakan Üstünberk bugün itibariyle görevini devretmiştir. 

Seçildiğimiz tarihten bu yana Sayın Hakan Üstünberk, Galatasaray’ın gerçek evladı olarak bu görevini hakkaniyetle ifa etmiştir. Kendisine göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı şükranlarımızı sunarken, tüm teknik ekiplerimizin ve Basketbol takımlarımızın yine eskisi gibi tam destekle yanlarında olduğumuzu kamuoyuna duyururuz."

ÜSTÜNBERK NE DEDİ ? 

Görevinden istifa eden Hakan Üstünberk ise şunları söyledi : 

"22 aydan bu yana büyük bir yoğunlukla sürdürmeye çalıştığım Basketbol Şube Sorumluluğu görevim esnasında gerek aileme gerekse işlerime yeterince vakit ayıramadım. Bu uzun süreç şahsımı da oldukça yormuştur.
 
Bir süreden beri Sayın Başkanımız Ünal Aysal’a bayrağı yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı devretmek istediğimi ifade ettim. Ancak değerli Başkanımız başarılı giden şubenin yöneticisini değiştirmek istemediğini, bunun bir Galatasaraylılık görevi olduğunu söyleyerek bu talebimi kabul etmedi.
 
Gelmiş olduğumuz noktada Başkanımız da bu kez beni anlayışla karşıladı, aileme ve işime sarılmama onay verdi. Yaşamış olduğum bu süreçte şahsımdan tam desteğini esirgemeyen değerli Başkanımız başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerine, tüm teknik ekibimize, sporcularımıza, bu yolda bana eşlik edenlere ve tüm taraftarımıza teşekkür ederim. Bundan sonra da elimden geldiğince Kulübümüzün hizmetinde olacağımı tüm dostlarımla paylaşır, saygılarımı sunarım."

 (EME)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com