Ve Ziya Doğan gitti!

Ve Ziya Doğan gitti!
Deneyimli teknik adam, basın toplantısı ile istifasını açıkladı...

 

Ankaragücü Teknik Direktörü Ziya Doğan, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısı ile istifasını açıkladı. 
 
Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva ile Teknik Direktör Ziya Doğan'ın birlikte düzenlediği basın toplantısında duygu dolu anlar yaşandı. Basın toplantısında konuşan Ziya Doğan, Ankaragücü'nün başına geçtiği zaman kulübün ekonomik durumunun farkında olduğunu ancak başarılı olacağını düşündüğü için gelen teklifi kabul ettiğini söyledi. Doğan, geçen zaman içinde oyuncularının çok iyi mücadele ettiğini, ellerinden geleni yaptıklarını ancak yaşanan düşüşü bir türlü durdurmadıklarını dile getirdi. Doğan, gerek takımın ekonomik durumunun gerekse takımın kalitesinin ligdeki uzun maraton için yeterli olmadığını söyledi. 
 
Basın toplantısında Ziya Doğan'ın ardından konuşan Ankaragücü Başkanı Sami Altınyuva, "Ziya Doğan'ın, Ankaragücü tarihinde takımın başına gelmiş en iyi teknik adamdır" diye konuştu. Altınyuva, kulübün şu günlerdeki ekonomik sıkıntısının ardından Ziya Doğan'ın da çok büyük fedakarlıklar yaparak alacaklarından feragat ettiğini söyledi. 
 
Basın toplantısnın ardından Ankaragücü Başkanı Altınyuva, Ziya Doğan'a teşekkür ederek kapıya kadar uğurladı. Basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Altınyuva, yaşanan ekonomik krizin çözümü için çalışmalar yaptıklarını, gerek kulüp içerisinde yöneticilerden, gerekse kulübe daha önceki dönemlerde desteklerini esirgemeyen kişilerden kulübe destek olmaları için yardım istediklerini dile getirdi. (EMK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com