Vecdi Gönül Bin Pişman!

Vecdi Gönül Bin Pişman!
Bakan Vecdi Gönül, Antalya'da semt pazarına çıktı ama uğradığı bütün esnaflardan tepki gördü.

Seçim bölgesi Antalya'da kapalı semt pazarını gezen Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, hangi esnafın yanına gittiyse pişman oldu. Gönül, tepkiler üzerine 'hayırlı işler' dileyerek pazarcıların yanlarından uzaklaşmayı tercih etti.

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, seçim bölgesi Antalya'da Yenidoğan Mahallesi'ndeki kapalı pazaryerinde esnafı ziyaret etti.

HANGİ TEZGAHA GİTTİYSE TEPKİ GÖRDÜ

Bakan Gönül, pazar yeri esnafını tek tek dolaşarak "Hayırlı işler" dileğinde bulundu. Bu sırada Bakan Gönül'e bir kadın esnaf tepki gösterdi. "Gelin de şu rezilliğimizi görün" diyen kadın esnafa da "Hayırlı işler' dileyerek geçen Gönül'e, ikinci tepki ise Sefa Demirok adlı başka bir esnaftan geldi. Demirok, "İş yok, güç yok. Akşama kadar oturuyor, sinek avlıyoruz" dedi. Gönül ise "Daha iyi olur inşallah" demekle yetindi. Pazardaki esnaftan Ali Bucak ise şehir içinde alışveriş merkezlerinin hızla yaygınlaştığını ve bunun esnafı bitirdiğini söyledi. Bir başka esnaf ise "Oooo Bakan Bey gelmiş. Genellikle bakanlarımızı televzyonda görürdüz" diyerek imalı bir göndermede bulundu.

"ALLAH RAZI OLSUN! BENİ REZİL ETTİNİZ"
 

Bazı vatandaşların tapu sorunlarını da ilettiği Bakan Gönül'ün yanına pazar yerinden çıktığı sırada 41 yaşındaki Mesut Çelik geldi ve "Devlet memuruyum, bir dakikanızı ayırır mısınız?" dedi. 15 yaşındaki kızının nadir görülen 'mukopolissakkaridoz' hastası olduğunu ve ayda en az 5 defa Ankara'ya tedavi için gittiklerini ve sadece 5 gün için 50 lira harcırah verildiğini söyledi. Bakan Gönül'ün elinden tutarak "Düzelir düzelir" dediği Mesut Çelik, korumaların uzaklaştırmak istemesi üzerine, "Orada bir ay yatan insan neyle yatacak, hangi otelde kalacak? Sokaklarda yatmaktan bıktım artık. Devlet memuruyum ve utanıyorum. Sokakta yatmaktan utanıyorum. Alıştık buna da alıştık. Allah razı olsun yani beni mahvettiniz, rezil ettiniz. Dünyada sadece 200 kişide olan hastalık var lütfen" diye tepkisini dile getirdi.

Gönül, "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu ve teşekkür ederek oradan ayrıldı. Bakan Vecdi Gönül, daha sonra Antalya Polisevi'ne döndü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com