Veda yemeği verildi

Veda yemeği verildi
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, görev yerleri değişen Vali Yardımcıları, Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyonu Başkanı'na veda yemeği verdi

 Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, görev yerleri değişen Vali Yardımcıları, Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyonu Başkanı'na veda yemeği verdi.
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) Adli Yargı Unvanlı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Hakkındaki Kararnamesi ile görev yerleri değiştirilen Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Kuyu'nun Büyükçekmece Başsavcı Vekilliğine, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Muzaffer Karadağ'ın Ankara Hakimliği'ne ve Kaymakamlar Kararnamesi ile görev yerleri değiştirilen, Vali Yardımcısı Günay Özdemir'in Balıkesir Vali Yardımcılığına, Vali Yardımcısı Mustafa Kılıç'ın Sur Kaymakamlığı'na, Vali Yardımcısı Sefa Çetin'in Çorum Vali Yardımcılığı'na atanmaları nedeniyle Vali Şükrü Kocatepe tarafından veda yemeği verildi.
Yemeğe, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Sami Fındıkoğlu, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, DPÜ Rektörü Prof Dr. Güner Önce, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdare Genel Sekreteri, işadamları, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
Veda yemeğinde Vali Şükrü Kocatepe, kentten görev yeri değişikliği nedeniyle ayrılacak olan Vali Yardımcıları'na hizmetleri anısına plaket takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com