Vedat Milor NTV'den ne istemeye çekiniyor?

Vedat Milor NTV'den ne istemeye çekiniyor?
"Programın tekrarlarına para vermiyorlar" diyen Vedat Milor neden kanaldan o parayı isteyemediğini bakın nasıl anlattı
NTV ekranlarının vazgeçilmezlerinden biri olan Tadı Damağımda'yı hazırlayıp sunan Vedat Milor SKYTÜRK360'da yayınlanan İzzet Paşa programında kanalından isteyemediği şeyi açıkladı.
 
Ünlü gurme Milör, İzzet Çapa'nın sorusu üzerine yemek programının tekrarlarından para almadığını ama bir daha anlaşma yaparsa bunu kesinlikle sözleşmede belirteceğini söyledi. 'Vermiyorlar paraları yok' diyerek espiri yapan Milör, ile Çapa'nın o çarpıcı sohbeti şöyle gelişti:
 
TEKRARLARA PARA VERMİYORLAR PARALARI YOK
 
İzzet Çapa: Tekrarlardan para alıyor musun?
 
Vedat Milor: Almıyorum, başta şimdiki aklım olsaydı onu da müzakereye sokardım. Ama bunu diyeceğim. Yarın Ömer Özgüner'e gideceğim diyeceğim ki: İzzet Çapa da söyledi...
 
İzzet Çapa: Söyle yahu, versinler.
 
Vedat Milor: Vermiyorlar ya. Paraları yok.
 
İzzet Çapa: Versinler abi söyle...
 
BİR KERE İSTER GİBİ OLDUM ÖMER ÖZGÜNER KALP KRİZİ GEÇİRİYORDU
 
Vedat Milor:Yok Allah için, sakın yanlış anlaşılmasın, NTV çok kaliteli bir kuruluş. Fakat ben bir sefer söyleyeyim dedim. Sonra vazgeçtim, çünkü sevgili Ömer Özgüner, kalp krizi geçirecekti. Bir atladı "Vedat Bey böyle bir şeyi kimseye yapmıyoruz, nasıl düşünebilirsiniz... Bizim size yaptıklarımızdan sonra" filan diye... Ben de haklısınız demek zorunda kaldım. Çünkü hiç tanınmamış bir adamdım. Ne adı var, ne sanı var, görünüş olarak soğuk bir adam geliyor ben şuyum yemekten anlarım filan diyor. Ona imkan verip program yaratıyor, sonra karşısına çıkıp tekrarlardan da para ver abi diyor.
 
İzzet Çapa: Abi topçu değilsin, popçu değilsin, Hülya Avşar'ın kardeşi değilsin, ama bir anda gerçekten fenomen haline geldin. Ekranda bakıyoruz, kızıyoruz, seviyoruz ama...
 
Vedat Milor: Ben de şaşırıyorum. Hoca olduğum için ben bildiğimi anlatıyorum. Hani hakem nasıl gördüğünü çalmalı, ben de yediğimi içtiğimi söylüyorum. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com