Vekil Adayları Birbirine Girdi!

Vekil Adayları Birbirine Girdi!
AK Parti'nin adayı gazeteci Mehmet Metiner ile BDP'nin desteklediği bağımsız aday Altan Tan arasında çok sert tartışma yaşandı.

 12 Haziran'daki genel seçimlerde AK Parti'nin adayı gazeteci Mehmet Metiner ile BDP'nin desteklediği bağımsız aday Altan Tan arasında çok sert tartışma yaşandı.

CNN TÜRK ekranlarında karşı karşıya gelen Tan ve Metiner, birbirlerine "Devşirme Kürt" ve "PKK Kürdü" suçlamalarında bulundu.

BİZ NE DEVLETİN KÜRDÜYÜZ NE DE..

Metiner, 'BDP Kürt sorunun çözümsüzlüğünü derinleştiren yanlış bir pozisyon içerisindedir. BDP makbul Kürt tanımı yaratarak kendileri gibi düşünmeyen her Kürdü ajan, besleme diye suçlayan bir anlayışa kayıyor. Bağımsız adayın dili adaylığın dili değildir. Kendisi kimin kürdü bilmiyorum. Biz kimseyi farklı tanımlamıyoruz. Biz ne devletin Kürdü olmayı ne d o Stalinist örgütün Kürdü oluruz.' diye konuştu.

TERBİYE SINIRLARINI AŞIYORSUN

Metiner'in sözlerine Altan Tan, 'Ben bu arkadaşı Allaha havale ediyorum..' deyince Metiner, 'Haddini aşıyorsun, terbiye sınırlarını aşıyorsun' diye cevap verince tansiyon iyice yükseldi.

İşte O Anlar...

              

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com