Vekillere göre Alex haklı

Vekillere göre Alex haklı
Milletvekilleri, Alex'in Fenerbahçe'den ayrılmasını ve daha sonra yaşananları değerlendirdi.

TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mehmet Daniş, ''Alex ucuz bir şekilde harcandı'' derken; CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ise ''Benim fena bir milletvekili olmadığımı söylüyorlar ama önemli olan CHP'dir. Tek başına bir milletvekili de oyuncu da hiçtir'' ifadelerini kullandı.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural da Alex'in heykelinin dikilmesinin bazılarını rahatsız ettiğini söyledi.

AKP Trabzon Milletvekili Yahya Akman, ''Fenerbahçe'nin 2 sene önce aldığı haksız şampiyonluğun ahı çıkıyor gibi geliyor bana'' ifadelerini kullanırken, AKP Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu da Alex'in bu şekilde gönderilmesinin canını incittiğini, acıttığını söyledi.

Fenerbahçeli AKP Kars Milletvekili Yunus Kılıç, ''15 gün önce adamın heykelini diktik, 15 gün sonra kökten kazıdık; sevinçlerini, üzüntülerini, kararlarını böylesine hızlı alıp veren bir ülkeyiz maalesef'' dedi.

Beşiktaşlı AKP Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, ''Alex bana göre Türkiye'ye son zamanlarda gelmiş en iyi yabancı oyunculardan biri'' diye konuştu.

Fenerbahçeli CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, bu yaşananların ileride Fenerbahçe'ye zarar verecek bir sürecin işareti olduğunu söyledi.

Fenerbahçeli CHP Niğde Milletvekili Doğan Şafak, Alex'in Fenerbahçe için büyük bir kayıp olduğunu söyledi. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com