Veliaht erken final mi yapıyor?

Veliaht erken final mi yapıyor?
Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, ATV'nin, dekolte krizinden sonra bir türlü dikiş tutturamayan yarışma programı Veliaht'ın yayından kaldırılacağını iddia etti.
Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, bugünkü köşe yazısında atv'de yayınlanan yarışma programı 'Veliaht'ın ekran macerasının uzun sürmeyeceğini belirtti.

Koloğlu'nun yazısı şu şekilde:
 
‘VELİAHT’ BİTECEK Mİ?
 
Interpres Medya Takip Ajansı’nın yaptığı araştırmada, geçen ay basında en çok yer alan yarışma programının “Veliaht” olduğu açıklandı. Yarışmayla ilgili 300 haber yapılmış. Malum ilk sunucunun “dekolte” haberleri, bir şekilde yarışmanın reklamını yaptı. Peki izlenme oranları karşılığı nedir?
 
Bildiğim, bu yarışmanın hedef kitlesi AB grubuydu kabaca. Bugüne kadar beklenen olmadı.
Yine bana gelen bilgiler programın geçen hafta ve bu hafta kendini sınayacağı yolundaydı. Cumartesiden pazar gününe alındı.
 
ATV’de “Bugünün Saraylısı” başladı, öyle olunca yarışma (kendi isteği de bu yöndeydi) gün değiştirdi. Baktım pazar günü AB’de 9’uncu olmuş.
 
Bu ATV ve yapımcı için yeterli mi bilemem. Bu maceranın fazla sürmeyeceğini biliyorum. Haftaya mı, ondan sonraki hafta mı, bunu zaman gösterecek.

Sina Koloğlu'nun köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)
 


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com