Victoria Beckham'dan erotik itiraf!

Victoria Beckham'dan erotik itiraf!
Dünyada satış rekorları kıran erotik kitabı annesine hediye ettiğini söyleyen Beckham, ilginç bir itirafta bulundu.
İngiliz şarkıcı-tasarımcı Victoria Beckham popüler bir derginin Eylül sayısına verdiği röportajında son günlerde en çok satan listelerinin zirvesinde yer alan erotik kitabın favorisi olduğunu ve kitabı annesine hediye ettiğini söyledi.
 
Amerikan Glamour dergisine verdiği röportajında son günlerde tüm dünyada milyonlarca kişinin favorisi haline gelen “Fifty Shades of Grey” adlı erotik romanın ikinci bölümünü büyük bir heyecanla beklediğini söyledi.
 
Annesine kitabı hediye etse de onunla seks ve evlilik konularıyla ilgili asla konuşmadığını söyleyen Beckham sözlerine şöyle devam etti:
 
“Annem ne zaman bir araya gelsek kitapla ilgili konuşmak için konu açmaya çalışıyor. Ama ben onunla bu konuları konuşmaya utanıyorum.”
 
“TASARIMCILIĞA BAŞLADIĞIM AN GÜLÜMSEMEMİ KAYBETTİM”
 
Basında yer alan fotoğraflarında genelde asık suratlı haliyle yer alan Beckham hayranları için bunun nedenini de açıkladı.
 
Tasarımcılığa başladıktan sonra ciddi bir imajı olmasını istediğini söyleyen Beckham şöyle konuştu:
 
“Ben fotoğraflarımda gülen bir insandım ama ne zaman modayla ilgili çalışmaya başladım işte o zaman gülümsemeyi de unuttum.
 
Moda benden gülümsememi çaldı. Fotoğraflarda gülmeyen kadın “ben değilim” demiyorum. Ama bu halim tam olarak da beni yansıtmıyor. Sanırım tasarımcılığa soyunduktan sonra kendime bir kalkan yarattım.”
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com