Villada esrarengiz ölüm

Villada esrarengiz ölüm
Ev sahibi kadın bahçıvanıyla aynı yatakta çırılçıplak ölü bulundu

İzmir'in Selçuk ilçesinde bir villada esrarengiz bir ölüm vakasıyla karşılaşıldı. Besi çiftliği sahibi kadın yanında çalışan işçisiyle çırılçıplak halde yatakta ölü bulundu. Cesetlerin kokmasından birkaç gün önce öldükleri tahmin ediliyor.

Besi çiftliğinde çalışan ve bir süre önce eşinden ayrılan V.C. (51) her zaman gittiği kahveye birkaç gün uğramayınca arkadaşları merak etti. Telefonla da ulaşamayan arkadaşları adamın 27 yaşındaki kızına haber verdi. Babasını işyerinde bulamayan kızın aklına babasının ara ara bahçesinin bakımını yaptığı patronunun evine bakmak geldi. Akşam 23:00 sıralarnda babasının patronu olan kadının evine giden kız babası ve 52 yaşındaki S.A.'yı yatakta çıplak ve ölü halde buldu.

Haber verdiği polislerle çilingir yardımıyla eve giren kız olay karşısında şok geçirdi. Cesetlerin kokmasından birkaç gün önce öldüklari, anlaşılan kadın ve adamın cesetleri kesin ölüm nedenlerinin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Polis ve savcının yaptığı incelemede, herhangi bir kesici ve delici alet yarasına rastlanmadı.

Besi çiftliğinin sahibi olan kadının Almanya’daki eşinden bir süre önce boşandığı ve 2 kızı olduğu  öğrenildi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com