VİRANŞEHİR-CEYLANPINAR KARAYOLU AĞUSTOS SONUNDA DUBLE YOL OLARAK HİZEMET VERECEK

VİRANŞEHİR-CEYLANPINAR KARAYOLU AĞUSTOS SONUNDA DUBLE YOL OLARAK HİZEMET VERECEK
VİRANŞEHİR-CEYLANPINAR KARAYOLU AĞUSTOS SONUNDA DUBLE YOL OLARAK HİZEMET VERECEK

ŞANLIURFA - Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, duble yol çalışmalarının devam ettiği Viranşehir Ceylanpınar yolu üzerindeki yol çalışmalarını inceledi.
Diyarbakır Karayolları Bölge Müdürü Şamil Gülen’den çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Güvenç, yol yapımı sırasında işçilerle de sohbet etti. Vali Güvenç yol yapımını üstlenen yüklenici firmanın müteahhidiyle de görüşerek çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Güvenç, burada yaptığı konuşmada çalışmaların tüm süratiyle devam ettiğini ve İnşallah Ağustos ayı sonunda Viranşehir Ceylanpınar karayolunun duble olarak hizmet vermeye başlayacağını söyledi. Vali Güvenç’e, Viranşehir Kaymakamı Muhammet Lütfi Kotan, GAP İdaresi Başkanı Saadrettin Karahocagil, Harran Üniversitesi Rektörü İ. Halil Mutlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ve ilgili daire amirleri eşlik etti. Ceylanpınar’da Çatom’u yıl sonu Etkinliğine katıldı.
Viranşehir Ceylanpınar yolundaki çalışmaların ardından Ceylanpınar İlçesi’ne geçen Vali Celalettin Güvenç ve beraberindekileri İlçe Kaymakamı İlker Özerk Özcan ve ilçede görev yapan daire amirleri karşıladı. Ceylanpınar Çok Amaçlı Toplum Merkezinin yılsonu etkinliklerine Vali Celalettin Güvenç, GAP İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil, İlçe Kaymakamı İlker Özerk Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala ve kursiyerler katıldı.
Burada bir konuşma yapan Vali Celalettin Güvenç, devletin 75 milyon vatandaşını kucakladığını, Türkiye’nin her yerine hizmet götürdüğünü belirterek, Viranşehir ve Siverek’te yapılan yeni hastanelerin önemini anlattı. Yapılan yatırımlarla çocukların daha rahat okuyacağını ve yaşayacağını ifade eden Vali Güvenç, kadınlar ve çocukların okuması, okuma yazma imkânlarının geliştirilmesi adına SODES projeleriyle Şanlıurfa’da 45 milyon TL para harcandığını söyledi. Konuşmaların ardından kursiyer bayanlarla sohbet eden Vali Güvenç, merkezde yapılan verilen kurslar hakkında bilgi aldı. Gençlerin gitarla yaptığı müzik dinletisini dinleyen Vali Güvenç, burada bilardo ve masa tenisi oynadı.
Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com