"Vitaminlise" tanıtıldı

"Vitaminlise" tanıtıldı
Afyonkarahisar'da Türk Telekom, TTNet ve Sebit tarafından ''TTNET Şehrinizdi'' etkinlikleri kapsamında "Vitaminlise" tanıtım toplantısı yapıldı.

Afyonkarahisar'da Türk Telekom, TTNet ve Sebit tarafından ''TTNET Şehrinizdi'' etkinlikleri kapsamında 'Vitaminlise' tanıtım toplantısı yapıldı.
Afyon Lisesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan İl Telekom Müdürü Metin Taş, 'Afyonkarahisar'da bugün TTNET etkinlikleri kapsamında bir seri konferanslar yapılması planlanmıştır' diye konuştu. Etkinliklerin amacının il genelinde eğitimde başarı düzeyinin yükseltilmesi ve fırsat eşitliğinin sağlanması için gerçekleştirilecek faaliyetlere yetkililerin duyarlılık ilgi ve katkılarının sağlanması olduğunu söyleyen Taş, 'Valimize ve Milli Eğitim Müdürümüze bu etkinliklerin yapılabilmesi
hususunda verdiği destek ve duyarlılık için Türk Telekom ve grup şirketlerimiz TTNET ve Sebit adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu amaç doğrultusunda ülke genelinde gerçekleştirdiği etkinlikler kurduğu okullar internet evleri MEB Vitamin İlköğretim ve MEB Vitamin Lise'nin kamu okullarında görevli öğretmenlerin okul ve evlerinde öğrencilerin okullarından ücretsiz kullanımı için bağışlanmış Vitamin'i evlerinden kullanmak isteyen öğrenciler için değerinin çok altında bir fiyatla kullanma imkanı yaratılmıştır' dedi.
Toplantıda, Sebit sorumlusu Baki Tolga bir sunum yaptı. Toplantıya, Vali Haluk İmga, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım ve öğrenciler katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com