Vivident Extra ile sevdikleriniz size daha yakın...

Vivident Extra ile sevdikleriniz size daha yakın...
Nefes tazeleme konusunda en iddialı ürünleri yaratan Vivident, antibakteriyel etkisi klinik araştırmalarla da kanıtlanan “manolya özlü” ve keskin nane aromalı yeni ürünü Vivident Extra'yı geliştirdi.

Perfetti Van Melle  bir yeniliğe daha imza attı. Vivident, Çin tıbbınca da binlerce yıldır kullanılan ve ağız kokusuna neden olan bakterileri azaltan  manolya özünü, Türkiye'de ilk kez bir sakızın içinde kullanarak Vivident Extra'yı geliştirdi.  Etkisi, Milano Üniversitesi Ağız Hastalıkları Ana Bilim Dalı tarafından da onaylanan ve doğal bir madde olan manolya özü, nefes kokusunu engellerken kokunun üstünü örtmek yerine, kaynağıyla savaşıyor. Ürünün antibakteriyel etkisi, nefesinizin tazelenmesine yardımcı oluyor.

Perfetti Van Melle Türkiye Pazarlama ve Satış Direktörü Mehmet Yüksek “ Perfetti Van Melle tatlandırıcılı draje sakız pazarında Türkiye'de lider konumdadır. Özellikle Vivident markasıyla tüketicilerimize farklı ürünler sunmayı hedefliyoruz. Sakız kategorisinde  nefes tazeleme ve ferahlık arayışları  tüketicilerde yüksek ve bir hayli öncelikli. Biz de sakızın bu fonksiyonlarını Türk tüketicilerine daha etkin sunabilmek için manolya özü konusunu araştırmaya başladık. Bu konuda Milano Üniversitesi'nden de destek aldık. Yoğun nane tadının hissedileceği Vivident Extra'nın çok beğenileceğine eminiz” dedi.

Manolya özü içeren Vivident Extra, güçlü nane tadıyla ile birlikte, sevdikleriyle ve sosyal ortamlarda daha emin bir şekilde iletişim ve yakınlaşma kurmak isteyenler için cepte veya çantada taşınabilen küçük ama çok önemli bir güç haline geliyor. Nefesinizde alışılagelmişin dışında bir ferahlık yaratan Vivident Extra, diğer naneli sakızlara göre daha üstün nane etkisiyle farklı bir tazelenme sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com