Viyadükte dehşet kalıntıları ortaya çıktı

Viyadükte dehşet kalıntıları ortaya çıktı
Ümraniye Rıdvan Dedeoğlu viyadüğünün kiriş boşluğunda temizlik yapan işçiler, insana ait kafatası ve kemikler buldu.

Ümraniye Rıdvan Dedeoğlu viyadüğünde depreme karşı güçlendirme çalışması yapan işçiler, kirişler bozluşları arasında battaniye ve bir takım eşyalarla karşılaştı. İşçiler, burayşı temizledikleri sırada eşyalar arasında insana ait kemikler ile bir poşet içerisine konulmuş.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

kafatası buldu. İşçiler kiriş boşluğundan inerek durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, viyadüğün çevresinde güvenlik önlemi alarak olay yerinde inceleme çalışması başlattı.

"KAFATASINDA YARIK VARDI"

Yerden yaklaşık 30 metre yükseklikte bulunan kiriş boşluğuna giren olay yeri inceleme ekipleri, kemikler ve kafatası üzerinde incelemeler yaptı. Yapılan incelemeler sonucunda kafatasında bir yarık olduğu ortaya çıktı. Poşet içerisinde bulunan kafatasının yanında ayrıca aynı kişiye ait olduğu düşünülen kaburga ve vücudun başka bölgelerine ait kemikler bulunduğu öğrenildi. Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısının talimatıyla bulundukları yerden alınan kemikler, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Öte yandan kemiklerin bulunduğu yerde çalışan işçilerden Tuğrul Çimen, "Battaniye ve eşyaları kaldırdığımızda kafatası ve kemikler gördük. Kafatası ayrı bir poşet içindeydi. Polise haber verdik" dedi.

Polis ekipleri kemiklerin kime ait olduğu ya da oraya nasıl geldiği konusunda geniş çaplı araştırma başlattı. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com