Vodafone Reklamı Esra Ceyhan'ı Çıldırttı!

Vodafone Reklamı Esra Ceyhan'ı Çıldırttı!
Esra Ceyhan ile A'dan Z'ye programından esinlenilerek çekilmiş Vodafone reklam filmi Esra Ceyhan'ı kızdırdı.

Esra Ceyhan herşeyin birebir aynı olduğunu iddia ederek firmaya dava açmaya hazırlanıyor.

Zaman Gazetesi'nden Salih Zengin'in sorularını Pazar ekinde cevaplayan Esra Ceyhan, Vodafone'un son reklam filmi Uçan Adam Sabri reklamına veryansın etti.

İŞTE O REKLAM...

Reklam filmindeki herşeyin birebir aynı olduğunu söyleyen Esra Ceyhan; "sunucunun boynundaki kolye bile benimkiyle aynı, avukatımla konuştum, asıl kırmızıyı şimdi görecekler" dedi.

İşte Zaman'dan Salih Zengin'in yaptığı röportajda o reklam ile ilgili bölüm:

- Vodafone'un yeni reklamında Şafak Sezer, sizin Kanal D zamanında yaptığınız bir programda uçan Sabri Bey'in aynısını taklit ediyor. Ne hissettiniz izlediğinizde?

Dekordan kostüme kadar her şey aynı. Benim sözlerimi taklit ediyor, oradaki kadının kolyesi bile aynı. Avukatımla konuşacağım durumu. Benim bu görüntülerle özdeşleşmem hoş bir şey değil. Esra Ceyhan faktörünü unutuyorlar. Ben de kırmızıyı devreye sokacağım. Asıl 'kırmızı'yı şimdi görecekler. O program anında tamamen sol tarafım uyuşmuştu, sırtımdan ter boşaldı. Adamın neler neler yapabileceğini kestirmeye çalışıyordum. Bir hamle sonrası TV tarihine damga vuran bir skandala dönüşebilir. Normal bir durum değildi. Sözleşmemize bakıp, avukatımla gerekli şeyleri gözden geçireceğiz

- Bu reklam teklifi size gelseydi?..

Bunu canlandırmak istemezdim. Olağan bir şey değil ki bu, programda birden gelişen bir olay oldu. Esra Ceyhan markasının sonucu olacak bir reklamda yer alırım ancak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com