Vodafone Türkiye 20 milyon aboneye ulaştı

Vodafone Türkiye 20 milyon aboneye ulaştı
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Öğüt:

İSTANBUL (AA) - Vodafone Türkiye'nin abone sayısı 20 milyona ulaştı.

Vodafone Türkiye açıklamasına göre, şirket, Türkiye pazarına girdiği 2006 yılından bu yana abone sayısını yüzde 66 oranında artırdı.

20 milyon aboneye ulaşma vesilesiyle mayıs ayını kutlama ayı ilan eden Vodafone Türkiye, mevcut abonelerini ödüllendirirken, 20 milyonluk aileye yeni katılacak abonelere de cazip teklifler sunuyor. 

20 milyonuncu abone kutlamaları çerçevesinde Vodafone Plaza'da düzenlenen ödül töreninde, Vodafone'un 20 milyonuncu abonesi İsmail Ceylan, ödülünü Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt'ün elinden aldı.

Vodafone Türkiye abone profilinin "ilk"lerini ve "en"lerini temsil eden kullanıcılar da bu kapsamda ödüllendirildi. Abonelere, son model akıllı telefon ve Vodafone marka tablet hediye edildi. En yaşlı Vodafone'lu Hanife Kurtoğlu (90 yaşında), en eski Vodafone'lu Ferhat Bayramoğlu (20 yıldır Vodafone abonesi), ilk Red abonesi Buğra Ardalıoğlu, ilk FreeZone abonesi Mustafa Güzelgöz ödül alanlar arasında yer aldı.

 

- "Biz de kendi abonelerimiz tarafından tavsiye edilme konusunda  başardık"

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, telekomünikasyon dünyasında ana performans göstergesinin, operatörlerin kendi aboneleri tarafından tavsiye edilmesi olduğunu belirterek, "Biz de kendi abonelerimiz tarafından tavsiye edilme konusunda lider olmayı hedefledik ve bunu da başardık" dedi.

Öğüt, hizmet odaklı bir stratejik yaklaşımları olduğunu aktararak, "Hızla artan abone sayımız, abonelerimizin bize olan güveninin doğal bir yansıması. 20 milyon aboneye ulaşmış olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Yatırımlarımız ve sunduğumuz yenilikçi ürün ve servislerle abonelerimizin kendi mucizelerini yaratmalarına destek olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Verilen bilgilere göre, Vodafone Türkiye, 20 milyon abone kutlamaları çerçevesinde mevcut ve potansiyel müşterilerine yönelik kampanyalar da düzenliyor. Mayıs boyunca devam edecek kampanyalarla her bir Vodafone abonesine, Vodafone'lularla geçerli olacak 542 dakika hediye ediliyor.

Vodafone kullanıcısı olmayan aboneler de cazip numara taşıma tekliflerinden birini seçerek ise Vodafone dünyasının avantajlarından 20 milyon ile birlikte yararlanabilecek. Mayıs süresince devam edecek numara taşıma kampanyası, faturalıdan faturasıza, Red’den FreeZone’a ve esnafa, herkese yönelik bir teklif sunuyor.

Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgiye "www.vodafone.com.tr" adresinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com