Voleybolcu kızlar kuzu çevirdi

Voleybolcu kızlar kuzu çevirdi
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Lig'i şampiyonu Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Eczacıbaşı ve Vitra fabrikalarındaki işçilerden oluşan 'Tigers' taraftar grubunu ziyaret etti.

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Lig'i şampiyonu Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Eczacıbaşı ve Vitra fabrikalarındaki işçilerden oluşan 'Tigers' taraftar grubunu ziyaret etti. Ziyarette voleybolcu kızlara kuzu çevirme ikram edildi.
Helikopterle Bozüyük'e inan bayan voleybolcuları 'Tigers' taraftar grubu üyeleri çiçek ve meşaleler eşliğinde karşıladı. Bayan voleybolcular Tigers üyelerine imza dağıtırken, yemek faslında voleybolculara kuzu çevirme ikram edildi.
Yemeğin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Lorenzo Micelli, sakatlıklar yüzünden biraz sıkıntılı dönemler geçirdiklerini, fakat şampiyon olmasını bildiklerini söyledi. Micelli, sezonu Türkiye Kupası'nı da alarak 3 kupayla bitirmek istediklerini de belirterek, "2010-2011 Sezonu Süper Kupasını alarak sezona çok iyi bir başlangıç yaptık. Ardından özellikle önüne geçilemeyecek sakatlıklar sebebiyle biraz sıkıntılı bir döneme girdik. Fakat bütün
kulüp bizim etrafımızda çalışıp çabaladı, hep güvendi. Herkes çok pozitif bir şekilde bu sorunu aşmak için çalıştı. Bu Play-Off'u oynamadan önce herkes etrafımızdaydı, herkes bizi destekledi. Çünkü iyi bir takım olduğumuzu biliyorlardı. Bu 10 gün içerisinde yönetim kurulu üyeleri, Tigers taraftar grubumuz olmak üzere hepimiz hedefe giden bir takım halinde çalıştık. Bu başarı sadece takımın ya da teknik ekibin değil, bize destek veren herkesin ortak çabalarıyla alınmış bir başarıdır. Şu anda şampiyonluk
zaferimizin üstüne konuşuyoruz ama önümüzde bir Türkiye kupası var. Türkiye kupasını da alırsa çok güzel olacak. Bir sezonu 3 kupayla kapatmış olacağız ve bizim için çok başarılı bir sezon olacak. Şu anda takımız ikiye bölündü. Bir kısmımız bizimle salonda çalıyor, bir kısmımız da milli takımlar birlikte. Ancak herkesin aklı aynı hedef üzerinde çalışman yönünde devam ediyor" dedi.
Bozüyüklü Tigers taraftar grubunun muhteşem olduğunu da aktaran Micelli, desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Eczacıbaşı Vitra Bayan Voleybol Takımı oyuncusu Elif Ağaca Öner, kendileri için zor bir sezon olduğuna dikkat çekerek, "Bizim için zor bir sezon oldu. Ligin sonuna doğru çok fazla sakatlıklar yaşadık, ama sezonu çok güzel bir şekilde bitirdiğimizi düşünüyorum. Maçlarımızda bizi desteklemeye gelen taraftar grubumuz Tigers'a iadeyi ziyaret yapmak için Bozüyük'e geldik. Bizi çok mutlu ettiler ve burada çok güzel bir şekilde ağırladılar. Onlara çok teşekkür ediyorum" dedi.
Hayatı boyunca finalde oynadıkları Vakıf Bank maçını unutamayacağını da kaydeden Öner, "Sezon boyunca hiç unutamadığım maç finalde oynadığımız Vakıf Bank maçı. Çünkü o maçta biz çok hastaydık. Yataktan kalmayacak durumdayken maçlar oynadık. O maçta kimin ne yaptığını ve maçı nasıl kazandığımızı hiç hatırlamıyorum. Ama güzel bir sonuç oldu. Benim hayatım boyunca unutamayacağım bir maçtı. Şuanda da Türkiye kupasına hazırlanıyoruz. Eczacıbaşı çok büyük bir kulüp. Bu nedenle de hedefleri her zaman zirvedir.
Takım arkadaşlarımın bazılar şuan milli takımda ve onların şuan çok yorgun olduklarını düşünüyorum. Çok ağır bir tempoda play-off oynadıktan sonra milli takımda da çok önemli bir turnuva oynayacaklar. Olimpiyat elemelerindeler. Ama işin zor kısmı olan hazırlık dönemini bitirdiler. Eğer sonucu güzel olursa pastanın en güzel yerine geldiler. İnşallah en güzel dereceyle turnuvayı tamamlayacaklar. Dünde bir maçları vardı ve çok güzel oynadılar. Herkesin desteğiyle de güzel sonuç alacaklarını ümit ediyorum" diye
konuştu.
Voleybolculara fabrika müdürleri tarafından lüle taşından yapılmış hediyeler takdim edilirken, voleybolcu bayanlara fabrika gezdirildi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com