Volkan Ballı istifa etti!

Volkan Ballı istifa etti!
Fenerbahçe eski İdari Menajeri Volkan Ballı, sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım hakkında yaptığı açıklamaların ardından Başkan Yardımcılığı yaptığı Fenerbahçeliler Derneği'nden istifa etmek zorunda kaldı.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında olay sözler söyleyen ve uzun süre gündemden düşmeyen Volkan Ballı'nın, Fenerbahçeliler Derneği'ndeki görevinden ve yönetim kurulu üyeliğinden istifası istendi.

Aziz Yıldırım hakkında "Hastalıklı ruh" diyen ve "Eğer konuşursam sokağa çıkamaz" ifadelerini kullanan Volkan Ballı, Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu'nun bu isteği karşısında istifasını verdi.

Fenerbahçeliler Derneği, Volkan Ballı'nın Aziz Yıldırım hakkında yaptığı açıklamaların ardından bildiri yayınlayarak gereğinin yerine getirileceğini belirtmişti.

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Fenerbahçeliler Derneği bu gelişmelerin üzerine bir açıklamada bulundu.

İşte o bildiri;

Dernek Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Volkan Ballı, bir gazetede çıkan ve kendisine ait olduğu öne sürülen demecinin üzerine yaptığımız açıklamamızın ardından geçtiğimiz günlerde Dernek Yönetim Kurulu'na istifasını sunmuştur.

Yönetim Kurulumuz tarafından yapılan değerlendirme sonucunda; görülen lüzum ve Fenerbahçe'nin menfaatleri gereği Sn. Volkan Ballı'nın istifası kabul edilmiştir.

Fenerbahçe ve spor kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.(SNK)

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ (FBD)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com