Volkan taraftarlarla tartıştı!

Volkan taraftarlarla tartıştı!
Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, Ankara'da taraftarlarla tartıştı.

Ankaragücü ile yarın karşılaşacak Fenerbahçe, Esenboğa Havaalanı'nda hiçbir taraftar tarafından karşılanmazken, yaklaşık 500 sarı-lacivertli taraftar futbolcuları görmek için AVM'ye akın etti.

Ankara'ya indikten sonra Kentpark Alışveriş Merkezi'nde taraftarlara imza dağıtmak için giden Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Stoch, Dia ve Sow etkinlikten kısa süre içinde ayrılmak zorunda kaldı. Kentpark Alışveriş Merkezi içerisindeki Fenerium mağazasının önüne kurulan platformda futbolcular taraftarlarla buluştu, ancak yaşanan izdiham nedeniyle AVM 'den erken ayrıldılar.

18.15 gibi başlayan ve aşırı talep nedeniyle güvenliğin güçlükle sağlandığı imza gününde futbolcular kendilerine ayrılan bölüme oturdular ve imzaları atmaya başladılar. Sabırsızlanan taraftarları yatıştırmak ve bir düzene sokmak isteyen güvenlik elemanları zor durumda kaldı. Kargaşadan rahatsızlık duyan kaleci Volkan Demirel, bir taraftarla sözlü diyaloğa girdi. Buna tepki gösteren başka taraftarlar oldu ve ortam gerginleşmeye başladı. Küfürleşmelerin de yaşandığı buluşmada Volkan tepki olarak ayrılmayı tercih etti. Takım arkadaşları da Volkan'a ayak uydurdu ve AVM'yi terk etmek niyetindeki futbolculara tepki daha da büyüdü. Bu kez taraftarlar arasında tartışma ve kavga yaşandı. Yumruklaşanlar, küfürleşenler bir anda ortamı gerdi.

İmza günü ve AVM yönetimimin sürpriz hediyeler hazırladığı etkinlik, bu nedenle planlananın aksine kısa sürdü ve futbolcular korumalarla mekandan saat 19.00 olmadan ayrılırken, taraftarlar arasındaki kavga ve güvenlik güçlerinin çabası AVM ziyaretçilerini tedirgin etti. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com