Volkan'a Eşinden Avrupa Baskısı!

Volkan'a Eşinden Avrupa Baskısı!
Volkan Demirel ile hayatını birleştiren ve aynı zamanda eski Belçika Güzellik Kraliçesi olan Zeynep Demirel'in Avrupa'da yaşamak isteğini eşine hissettirmeye başladı.

Ligin ilk yarısını Trabzonspor'un 9 puan gerisinde kapatmış olmasına rağmen 2. yarıda aldığı seri galibiyetlerle liderlik koltuğunu oturan Fenerbahçe'nin bu başarısında en büyük pay sahiplerinden birisi olan kaleci Volkan Demirel'in, şu günlerde eşi Zeynep Demirel'in yoğun baskısı ile karşı karşıya kaldığı öğrenildi. Yaklaşık 6 ay önce Volkan Demirel ile hayatını birleştiren ve aynı zamanda eski Belçika Güzellik Kraliçesi olan Zeynep Demirel'in Avrupa'da yaşamak istediği ve bu isteğini Volkan Demirel'e her gün artan bir şekilde hisssettirmeye başladığı belirtiliyor.

GİTMEK İSTEMİYOR AMA...

Geçtiğimiz günlerde "İsteseydim Avrupa'ya giderdim. Ben Fenerbahçe'de kalmak istedim ve öyle yaptım" açıklamasını yapan Volkan'ın, bu düşencesinin arkasında durduğu Avrupa'ya gitmeye sıcak bakmadığı ancak eşinin İstanbul'a tam olarak alışamadığı ve Volkan'a, "Hala şansın var. Elimizde fırsat varken Avrupa'ya gidelim" sözleriyle baskı yaptığı kulübe yakın çevreler tarafından dile getiriliyor.

YILDIRIM İZİN VERİR Mİ!

Fenerbahçe ile 2013 yılının haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan Volkan Demirel'in takımdan ayrılmasını kesinlikle istemeyen isimlerin başında da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım geliyor. Yıldırım'ın, Fenerbahçe'de en problemsiz mevkii olan kalede kesinlikle bir değişikliği istemediği, Volkan'ı kaybetmeyi göze almayacağı ve milli kaleciyi asla satış listesine koymamakta kararlı olduğu da gelen haberler arasında.

DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA

Avrupa'nın hemen hemen bütün futbol internet siteleri Volkan Demirel'i şu anda dünyanın en iyi 10 kalecisi arasında gösteriyor.

3. SIRADA!

Onu Casillas ve Van der Sar'ın ardından 3. sıraya koyanlar bile var. Fenerbahçeliler, böyle bir kaleciyi kaybetme riskini düşünmek bile istemiyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com