Volvo'dan yeni yatırım

Volvo'dan yeni yatırım
Volvo Kamyon, Türkiye genelinde bulunan 13 yetkili bayi ve servisin yanı sıra tamamen Volvo Kamyon sermayeli ilk merkez servisini İstanbul Orhanlı’da hizmete sundu.
Özel bir açılış töreni ile hizmete giren Volvo Kamyon Merkez Servisi, filoların satış sonrasında tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Volvo kalite standartlarına uygun olarak yapılandırıldı.
 
Volvo Kamyon, Türkiye’de satış sonrası hizmet kalitesini her zaman daha da yükseltmek için çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Bu yöndeki yatırımları çerçevesinde Türkiye’de tamamen Volvo sermayeli ilk Volvo Kamyon Merkez Servisi, Volvo Group Türkiye Genel Müdürü Martin Ericsson, Volvo Kamyon Global Marka Yönetimi Direktörü Tobias Dahlgren, üst düzey Volvo Kamyon yetkilileri, Volvo Kamyon iş ortakları, ulaştırma ve taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı özel bir tören ile açıldı.
 
Volvo Kamyon’un Orhanlı’da hizmete sunduğu servis, tamamen Volvo Group Otomotiv tarafından işletilen Türkiye’deki ilk Volvo Kamyon Merkez Servisi olma özelliğini taşıyor. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Bolu, Gaziantep, Hatay, Mersin gibi şehirlerde bulunan toplam 13 yetkili servise rehberlik edecek merkez servis, 2.000 m2 açık, 4.500 m2 kapalı alanda hizmet veriyor. Tamamen Volvo’nun global standartlarında mekanik, elektronik, kaporta ve boya hizmetleri sunan, günlük 30 araç kapasiteli Volvo Kamyon Merkez Servisi, en son teknoloji, üstün hizmet kalitesi, orijinal Volvo parçaları ve müşteri odaklı yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye ulaştırmayı hedefliyor.
 
Volvo Group Türkiye Genel Müdürü Martin Ericsson, Türkiye’deki ilk Volvo Kamyon Merkez Servisi’nin açılışında yaptığı açıklamada; “Volvo Kamyon Merkez Servisi, Türkiye'deki müşterilerimize en üst seviyede hizmet sunabilmek için çalıştığımızın açık bir göstergesidir. Merkez Servisi, müşterilerimize satış sonrasında ihtiyaçları olabilecek tüm bakım ve onarım hizmetlerini verecek. Volvo'nun kalite standartlarına uygun olarak yapılandırdığımız bu yeni yatırımımız ile müşterilerimiz için çok kapsamlı bir hizmet sunacağız. Artan hizmet kapasitesi ve verimlilik ile hali hazırda yüksek olan müşteri memnuniyetimizi daha da yukarılara taşımayı umuyoruz. İhtiyaçlarını karşılarken müşterilerimiz ile yüz yüze olmak bizi daha da güçlendiriyor. Volvo Kamyon Merkez Servisi ile Türkiye'nin kamyon ve çekici perakende sektöründe önemli bir rol model olacağımıza inanıyoruz” dedi.
 
Volvo Kamyon Global Marka Yönetimi Direktörü Tobias Dahlgren ise açılışta yaptığı açıklamada; “Bizim için en önemli görev, müşterilerimize kaliteli ürün ve işlerine değer katacak hizmetleri sunabilmek. Türkiye pazarı ise Batı ile Doğu bağlayan stratejik konumu, büyüyen ekonomisi doğrultusunda artan taşıma ihtiyacı ile Volvo Kamyon için ayrı bir öneme sahip. Türkiye'de ilk Volvo sermayeli servisimizi açarak şimdi müşterilerimize daha da yakınız ve perakende sektöründe konumumuzu güçlendirmek için önemli bir adım attık” dedi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Otomotiv sektöründe şok karar26 Şubat 2014 Çarşamba 10:14
 • Porsche'un ilk modeli ahırdan çıktı30 Ocak 2014 Perşembe 13:31
 • Otomotiv sektöründe bıçak kemiği kesti26 Ocak 2014 Pazar 14:28
 • Aracınız için daha az vergi ödemek ister misiniz?06 Ocak 2014 Pazartesi 08:41
 • Araç sahipleri dikkat!16 Aralık 2013 Pazartesi 17:15
 • LPG'ye rekor zam geldi03 Aralık 2013 Salı 09:40
 • İkinci el otomobil alacaklar dikkat!29 Kasım 2013 Cuma 23:23
 • Araç sahipleri dikkat07 Kasım 2013 Perşembe 20:41
 • İstanbul trafiğine bir tek bu araç çözüm olur07 Kasım 2013 Perşembe 15:35
 • Otomobil tutkunlarına müjde05 Kasım 2013 Salı 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com