Vur Emri Çeteden mi?

Vur Emri Çeteden mi?
Tatlıses'in vurulmasıyla ilgili olarak Ankara Emniyet'ine dün ihbarda bulunan M.E. adlı kişinin iddiaları şok etti.

Tatlıses'in vurulmasıyla ilgili olarak Ankara Emniyet'ine dün ihbarda bulunan M.E. adlı kişi, “Sauna çetesi lideri K.Z., 20 gün kadar önce bana telefon edip, İbrahim Tatlıses, 10 milyon dolarımı vermiyor. Sen bir konuş. Vermezse kafasına sıkacağım” dediğini öne sürdü.

TATLISES'İN VURULMA ANI RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

M.E, polise “Tatlıses'in, kendisinden para isteyen çeteye bu parayı vermediği için saldırıya uğradığını sanıyorum. Çünkü çete lideri K.Z., beni arayıp, “parayı vermezse kafasına sıkacağım. Benim aracı olmamı istiyordu” şeklinde bilgi verdi.

M.E, yaptığı açıklamada “Tatlıses, bunların kendisine zarar vermesinden çekiniyordu. Vatandaşlık görevimi yaptım. Olayla ilgili bildiklerimi yetkililere anlattım” dedi. K.Z, tarafından ölümle tehdit edildiği için Tatlıses'in savcılığa 2 yıl önce de suç duyurusunda bulunduğu belirlendi. “Sauna Çetesi” operasyonunda, bir sanığın evinde kalaşnikof silah bulunmuştu. Bur arada Tatlıses'in, K. Irak'taki inşaat işinde yaşanan anlaşmazlık yüzünden vurulmuş olabileceği ve PKK'nın tetikçi olarak kullanıldığı iddiası da var.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com