Wilma Elles: "Ben kendimi Türk-Alman kabul ediyorum"

Wilma Elles: "Ben kendimi Türk-Alman kabul ediyorum"
Wilma Elles katıldığı Böyle Bir Şey Var mı? programında rol aldığı diziden aşk hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin oyuncusu Wilma Elles katıldı.

'EN ÇOK ALİ KAPTAN'IN ÖLÜMÜNE ÜZÜLDÜM'

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin oyuncusu Wilma Elles, 'Dört yıl önce Samsun'da film çektik. Kast için geldim çalışmaya başladım.

Elles, 'Dizide belki ileride Carolin iyi olacak. Sürprizler olacak. Carolin'in iyi olacağını umut ediyorum. Geçen sene Carolin çok kötüydü. Üç yıl konuşarak Türkçe öğrendim. Türkçeyi en güzel şekilde konuşmaya çalışıyorum ama o kadar kolay değil. En çok gramerde zorlanıyorum. Ben Carolin karakterinden çok şey öğrendim. Carolin'in aşka ihtiyacı var. Benim görevim bu role hayat vermek. Sokakta bana samimi davranıyorlar. Birçok Türk Almanya'da çalışıyor, birkaç Alman buraya gelince laf ediliyor. Ben kendimi Türk-Alman kabul ediyorum.' dedi.

Programa telefonla bağlanan oyuncu Ayça Bingöl, Cemile karakteri hakkında bilgi verdi. Bingöl, 'Bu sene Carolin'den biraz kurtulduk. Ama Carolin hinliklerine devam ediyor. İki sezondur Wilma Carolin'in iyi olmasını umuyor ama olmayacak. Carolin/Cemile gerginliğinden çok ekmek yiyoruz. Wilma sette çok uyumlu artık Türk gibi oldu' dedi.

Elles, 'Dila Hanım dizisini biraz izledim güzel bir dizi. Erkan Petekkaya'yı Ali Kaptan olarak çok sevdim. Çok keyifliydi onunla oynamak. Şimdi dizide çok yeni güzel oyuncular var. Yeni oyuncular için seviniyoruz gidenler için üzülüyoruz. Dizideki ölümlerden en çok Ali Kaptan beni üzdü. Murat'ın intihar ettiği sahne beni çok etkiledi izledikten sonra 10 dakika kendime gelemedim. Kendi kendini karıştıran tencereyi bir arkadaşımla birlikte tasarladık. Sadece tencere değil Hipnos, maya bilimi, astroloji, ve feng shui ile ilgili de araştırmalar yapıyorum' diyen Elles 'Uyanmak için çok canlı renkli kıyafetler giyiyorum. Uyumak için mavi yeşil renkli kıyafetler giyiyorum' dedi.

"Çanakkale Çocukları gibi filmlerin yapılması gerekiyor"

''Çanakkale Çocukları çok önemli bir konuyu anlatıyor. Böyle filmlerin yapılması gerekiyor. Çok hümanist bir film savaş, aile, vatandaş, kahramanlık. Biz filmi çok uzun sürede çektik. Sinan Çetin çok lüks ve çok güzel çalışıyor. Birçok sahne çekiyor ve arasından istediği bölümleri seçiyor. İki kardeş birbiriyle savaşmamalı ve film bunu gösteriyor.''

Enrique Iglesias ile ilgili çıkan haberler ile ilgili ise 'O haberleri konserin reklamını yapmak için çıkarmışlar. Enrique Iglesias'ın konserine gidemedim çekimdeydim. Ben Enrique'yi seviyorum kesinlikle sohbet etmek isterdim ama çıkan haberleri ben söylemedim' dedi.

Wilma Elles, sevgilisi Kerem Göğüş ile ilişkisinin çok iyi gittiğini söyledi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com