"Wilma Elles'in seks kaseti var"

"Wilma Elles'in seks kaseti var"
Elles hakkında seks kaseti iddiası!..

Alman oyuncu Wilma Elles’le 2 yıldır beraber olan işadamı Kerem Göğüş’ün eski nişanlısı Burcu Özcan, şok suçlamalarda bulundu. Psikolojisinin bozulduğunu ve intiharın eşiğine geldiğini belirten Özcan, kendisine “Görüntülerini internete veririm. Hayatını karartırım” dediğini iddia ettiği Kerem Gögüş’ü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet etti. Şikayetinde Wilma Elles’le ilgili de şok iddiayı dile getiren Özcan’ın dilekçede yazdıkları şöyle:

‘İNTİHAR EDECEKTİM’

"Şantaj karşısında ailemle bile hiçbir şey paylaşmadım. Defalarca tacizlerine maruz kaldım. Psikolojim bozuldu, 40 kiloya kadar düştüm. İntiharın eşiğine geldim. Kerem’le nişanlandık. İlişkimiz çok iyi giderken Göğüş, beni tehdit etti. Bana, “Wilma ile ilişkimiz var. İkinizle de ilişkim devam edecek” dedi. Kabul etmedim. Bana, “G.Ö. gibi görüntün var” diyerek tehdit ve şantaj yaptı. Videoyu bana izletti. Şok oldum. Wilma’nın da bu tarz görüntüsünün olduğunu belirterek tehditlerine devam etti."

BURCU VE WİLMA ARKADAŞTI

Burcu Özkan ve Wilma, yakın arkadaştı. Kerem Göğüş, Burcu’dan ayrıldıktan sonra Wilma ile yeni bir ilişkiye başladı. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com