X Factor-Türkiye'nin ilk jüri üyesi belli oldu

X Factor-Türkiye'nin ilk jüri üyesi belli oldu
Yeni jenerasyon şarkı yarışması X Factor-Türkiye'nin ilk jüri üyesi açıklandı.
Yazdığı şarkılarla milyonların kalbini kazanan Gülşen 'X Factor- Star Işığı' yarışmasında büyük jüri koltuğuna oturacak. Gülşen'in jüri üyeliği yapacak olduğu 'X Factor- Star Işığı' yarışmasında ödül tam 2 milyon TL.
 
İLK JÜRİ ÜYESİ GÜLŞEN
 
Dünyada İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 20'ye yakın ülkede yayınlanan yeni jenerasyon şarkı yarışması 'X Factor- Türkiye' elemeleri başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yarışmanın ilk jüri üyesi yazdığı şarkılarla milyonların kalbini kazanan Gülşen oldu.
 
Türkiyenin çeşitli illerinde gerçekleşen elemelerde yarışmacıları tek tek dinleyen Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan, ''Med Yapım yarışmayı Türkiye'ye getirdi. Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyoruz. X Factor Türkiye, şimdiye kadar verilen tüm ödüllerin üzerinde, en büyük para ödüllü yarışma olacak. Yarışmanın birincisi tam 2 milyon lira kazanacak. X Factor- Star Işığı verdiği ödül kadar jüri koltuğuna oturacak isimleriyle de çok konuşulacak. Anlaştığımız ilk jüri üyemiz Gülşen'' dedi.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com