'Ya düzelecek ya düzelecek'

'Ya düzelecek ya düzelecek'
Trabzonspor teknik direktörü Kafkas: "Bu Trabzon ya düzelecek, ya düzelecek."

Trabzonspor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Kasımpaşa karşılaşmasının ardından düzelmek zorunda olduklarını ifade etti.

Trabzonspor teknik direktörü Tolunay Kafkas, 2-0 mağlup oldukları Kasımpaşa karşılaşmasının ardından açıklamada bulundu.

Kafkas karşılaşmanın ardından çok üzgün olduğunu belirterek, "İnanılmaz inişli, çıkışlı bir grafik sergiliyoruz. İlk y arıda inanılmaz kötü oynadık. İlk yarıda sonuçta kalemizde iki gol gördük. Elimize geçen fırsatları da değerlendiremedik. Oyuncularımızın bu iniş ve çıkışlarını anlamamız mümkün değil tabii ki." ifadelerini kullandı.

Kafkas ligde bundan sonraki haftalarda hedeflerinin sadece kazanmak olduğunu söyleyerek, "Bundan sonrası için söylenecek bir şey yok. Yapılacak, söylenecek pek fazla şey kalmıyor bu dakikadan sonra. Üzerimizdekiler kazandıkça biz kaybetmeye devam ediyoruz." sözlerini sarfetti.

Kafkas son olarak Trabzonspor'un toparlanmaktan başka şansı olmadığını söyleyerek açıklamalarını şu şekilde noktaladı: "İnanılmaz bir düşüşümüz var. Bir maç kazanıyoruz, bir maç kaybediyoruz. Bilsem cevabını vereceğim bu takımı düzeltmek ile ilgili, bunu düzeltmek için de ne geliyosa elimizden yapacağız. Bu kötü gidiş ya düzelecek ya düzelecek, başka yolu yok."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com