Ya Kayseri'de Kaybedersek!

Ya Kayseri'de Kaybedersek!
Trbzonspor deplasmanından sonra içeride Manisa'ya da kaybeden Beşiktaş'ta endişe hâkim..

 Alman hocanın takımla çok oynadığını düşünen yönetim, Schuster’e “Nereye gidiyoruz?” diye sordu.

‘HOCADAN RAPOR ALIN’
Milli ara öncesi Trabzon’dan puansız dönen önceki gün de evinde Manisaspor’a kaybeden Beşiktaş’ta üzüntü hâkim... Yönetim ise endişeli. Manisa maçının ardından Siyah-Beyazlı idareciler protokol salonunda acil bir toplantı yaparak kaybedilen 3 puanı masaya yatırdı. Takımın her sorunuyla ilgilenen Futbol Komitesi üyeleri Serdal Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu ve Mete Düren’e diğer yöneticiler “Hoca takımla çok oynuyor. Takımda bir düşüş var mı? Sakatlıkların nedeni de araştırılmalı. Hocadan detaylı bir rapor alın” dedi.

YA KAYSERİ’DE KAYBEDERSEK
Statta yapılan bu görüşmelerin ardından Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu dün çok sık ziyaret etmedikleri Nevzat Demir Tesisleri’ne gitti. Takımın idmanını takip eden ikili ardından teknik direktör Schuster’le bir odaya çekilip görüştü. Adalı ve Zülfikaroğlu’nun, tecrübeli çalıştırıcıya “Hocam biz size ve takıma güveniyoruz. Ancak arka arkaya alınan mağlubiyetler bizi ve camiayı zor durumda bıraktı. Kayseri deplasmanında puan kaybını düşünmek bile bizi korkutuyor. Acaba takım içinde sıkıntı mı var” diye sordu.

‘BAKIN! BURADA HATA YAPTIK’
Samimi geçen görüşmede Schuster kendini daha iyi anlatmak için Manisaspor maçının kasedini videoya koydu. Savunma kurgusunda yanlışlar yaptıklarını söyleyen Alman teknik adam, Adalı ve Zülfikaroğlu’na “Bunlar olacak. Yeni bir
sistem uygulamaya çalışıyoruz. Bazı şeylerin yerleşmesi kolay değil. Porto ve Kayseri’yi yenersek yeniden yükselişe geçeriz” diyerek yöneticileri rahatlattı. İki idareci Schuster’e ‘yanındayız’ mesajı verdi ve tesislerden ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com