Yağmur geliyor!..

Yağmur geliyor!..
Kütahya il merkezi ve ilçelerde hafta sonunda yağmur beklendiği bildirildi.

- Kütahya il merkezi ve ilçelerde hafta sonunda yağmur beklendiği bildirildi.
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünün verilerine göre, il genelinde 8, 10 ve 11 Temmuzda havanın sağanak yağışlı olmasının tahmin edildiği belirtildi.
Hafta süresince ülke genelinde hava sıcaklığının mevsim normallerini üzerinde seyredeceği ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:
''7 Temmuz Çarşamba günü ülkemizin kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Ardahan çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Kütahya ise parçalı bulutlu. 8 Temmuz Perşembe günü ülkemizin kuzey ve iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Eskişehir, Ankara ve Ardahan çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Kütahya sağanak yağmurlu. 9 Temmuz Cuma günü ülkemizin kuzeybatı kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Marmara, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ardahan, Eskişehir, Zonguldak, Düzce ve Bolu çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Kütahya parçalı bulutlu, bir ara sağanak yağmurlu. 10 Temmuz Cumartesi günü ülkemizin kuzey ve batı kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Marmara, İç Ege, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Eskişehir çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Kütahya sağanak yağmurlu. 11 Temmuz Pazar günü ülkemizin kuzey ve iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Ege, Orta ve Batı Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Eskişehir çevreleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Kütahya sağanak yağmurlu.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com