Yağmur Suyuyla Dolu Sokakta Balık Tutmaya Çalıştı!

Yağmur Suyuyla Dolu Sokakta Balık Tutmaya Çalıştı!
Antalya'da gün boyunca etkili olan yağmur nedeniyle suyla dolan sokakta mahalle muhtarı, bota binerek balık tutmaya çalıştı...

Antalya'da ilginç eylemleriyle adını duyuran Etiler Mahallesi Muhtarı Mehmet Öztürk, bunlara bir yenisini daha ekledi. Antalya'da dün akşam saatlerinde bu yana devam eden yağmur bazı sokakların suyla dolmasına neden oldu.

SOKAK GÖLE DÖNÜŞTÜ

Etiler Mahallesi'ndeki 838 ile 839 sokak da yağmur suyuyla doldu. Adeta küçük bir gölü anımsatan sokakta mahalle muhtarı Mehmet Öztürk, kanalizasyonun kötü olduğu ve ilgilenilmediği gerekçesiyle Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı protesto etti. Protestosunu farklı bir yöntemle yapan Öztürk, suyla dolan sokakta bota binerek elindeki oltayla balık tutmayı denedi.

 

YAĞMUR SUYUNDA BALIK TUTMAYA ÇALIŞTI

Oltasını suya atan Öztürk'ün oltasına balık yerine araç plakaları takıldı. Mahalle sakinlerinin şaşkın bakışları altında eylemine devam eden Öztürk'e vatandaşlar da destek verdi. Öztürk, eyleminin amacının yaşanan olayı Akaydın'ın dikkatini çekebilmek olduğunu ifade etti. Yaklaşık 2 yıldır aynı sorunun yaşandığını söyleyen Öztürk, vatandaşların evlerinden çıkmakta zorlandığını ifade etti. Eylemi sırasında botla suyun içerisinde gezen Öztürk, cep telefonunu da suya düşürdü. Öztürk, bir süre su içinde cep telefonunu aradı.

SORUN ÇÖZÜLMEZSE DALGIÇ KIYAFETİYLE SOKAKTA SUYA DALACAK
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com