Yahudi şeriatı istedi

Yahudi şeriatı istedi
Kocasına arkadaşını öneren muhafazakar Evlilik ve Aile Danışmanı Sibel Üresin, öğrenci evleri tartışmasına ilişkin çarpıcı bir açıklamalar yaptı.

Muhafazakar camiada yaşam koçu olarak bilinen, "Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir" sözü ile tanınan Sibel Üresin Sibel Üresin, Tahir Sarıkaya’nın sunduğu "Uyan Türkiyem" programına konuk oldu. Kızlı erkekli öğrenci evleri tartışmasına ilişkin konuştu.

'TOPLUMUN DEĞER YARGILARI KOYBOLUYOR'

Başbakan Erdoğan’ın kızlı erkekli öğrenci evleri ile ilgili açıklamalarının çok geciktirilmiş bir söylem olduğunu savunan Üresin, "Devletin böyle bir müdahalesini son derece sağlıklı buluyorum. çünkü toplumun son zamanlarda ahlaki durumu, değer yargıları kaybetmeye yüz tuttu. İnşaallah Başbakan’ın konuşmalarından sonra toparlanır diye umut ediyorum" dedi.

'AYNI EVDE YAŞAMALARI HARAMDIR'

Bekar bir erkekle kızın aynı evde yaşamasının sakıncalı olduğunu söyleyen Sibel Üresin, "Zina sadece ilişkiye girmek demek değildir. Bir kızla bir erkeği, aynı ortamda tutmak da zina, yaklaşmaktır. Dolayısıyla haramdır" şeklinde konuştu.

'İSRAİL ŞERİATI GELSİN'

Tahir Sarıkaya, seyircilerin,"İran mı oluyoruz? Arabistan mı oluyoruz? Şeriat mı geliyor?"şeklindeki mesajları Üresin’e iletince ise şu açıklamalar geldi:

Ben Türkiye’nin bir İran, bir Arabistan değil ama bir İsrail olmak istiyorum. Yahudi şeriatının buraya gelmesini istiyorum. Çünkü İran ve Arabistan’da şeriat ne derece uygulanıyor? O zaman gidelim İsrail’e kız ve erkek çocukları ayrı okutuluyor. Orada haremlik selamlık en hat safhada. Dünyada uygulanan tek ülke. O zaman oraya imrenelim. İran’ı, Arabistan’ı bırakalım. Ben İsrail şeriatının gelmesinden tarafım. Ayrıca diyelim ki şeriat geldi, neyi korkutuyor insanları?

'ŞERİAT KORKUNÇ BİR OLAY GİBİ GÖSTERİLİYOR'

Şeriat gelsin demiyorum ama bu ülkede İslami kaynaklı bir yönetim şeklinin olmasını tabiki isterim. Başbakanımız zaten bu konuya büyük bir hassasiyet gösteriyor. Çünkü çoğunluğu Müslüman olan bir ülkede yaşıyoruz. Şeriatın korkunç bir olay gibi lanse edilmesi saçma bir şey.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com