Yakalanmamak için yüzüne dövme yaptırdı!

Yakalanmamak için yüzüne dövme yaptırdı!
ABD'de eski tutuklu bir bir mahkumun yakalanmamak için tüm yüzüne dövme yaptırdı

ABD'nin Missouri eyaletinin Springfield şehrinde yaşayan eski tutuklu Michael Campbell'ın tanınmamak için yaptırdığı dövmeler akıllara durgunluk verici seviyede.

FOTOĞRAFI GAZETEDE YAYINLANDI

Hırsızlık suçuyla Colorado'da bulunan Jefferson County hapishanesine girdiği 2003 yılında çekilen ve Daily Mail gazetesinde yayımlanan ilk fotoğrafında, Campbell'ın yüzündeki üç dövmenin yanı sıra boynunda bir Pitbull köpeği dövmesi bulunuyor.

CİLDİNİ GÖRÜNMEZ HALE GETİRDİ

Beş yıl sonra çekilen ikinci fotoğraftaki kişinin aynı kişi olduğuna inanmak bile mümkün değil. Yine Jefferson County hapishanesinde çekilen bu fotoğrafta, Campbell'ın boynundan yukarısında kulakları ve burnundaki küçük bir alan dışında cildi görünmez halde.

Campbell'ın yanaklarındaki çeşitli sembollerin dışında, alnındaki dev pentagram ve burnundaki kaburga kemiklerini andıran korkunç dövmeler dikkat çekiyor.

Boynundaki puantiyeli papyon dövmesi ise kompozisyonun geri kalanıyla ilgisiz ve şaşırtıcı bir detay.

Campbell bu dövmeleriyle alnına estetik ameliyatla boynuz implantları yerleştiren ve şeytanın sayısı 666 dövmesi yaptıran Hells Angels üyesi Caius Veiovis'in "en korkunç surat" unvanını da elinden almış oldu.

ÇOCUK TACİZİNDEN TUTUKLANDI

Aslen Coloradolu olan Campbell ilk kez 1995 yılında, 20 yaşındayken 14 yaşındaki bir kıza cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

O günden bu yana sık sık çeşitli sebeplerle hapse girip çıkan Campbell son olarak çocuk parkları ya da halka açık havuzlara 150 metreden fazla yaklaşma yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle tutuklandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com