Yakışıklı oyuncuyu sete kurye yetiştirdi

Yakışıklı oyuncuyu sete kurye yetiştirdi
Adını Feriha Koydum'un setine yetişemeyen Çağatay Ulusoy'un imdadına motor kurye yetişti.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, İstanbul'un trafiği kilitlenince Sapanca'daki sete 'Kurye' ile yetişti. 'Adını Feriha Koydum' dizisinde 'Emir' karakterini canlandıran oyuncu Çağatay Ulusoy önceki gün menajeri Selin Boronkay ile onun Levent'teki ofisinden yola çıktı.

Trafik o kadar yoğundu ki bir saatte ancak Fatih Köprüsü'nü geçebildiler. Selin Boronkay o gün yaşadıklarını şöyle anlatıyor.

YOLDA KAZA OLMUŞTU

"Setin başlamasına 50 dakika kalmıştı ve biz hala Kavacık'daydık. Yönetmenle telefonda konuştum, gecikebileceğimizi söyledim. 'Olmaz, yanarız' dedi. Trafik Müdürlüğü'nü arayıp sıkışıklığın nedenini sordum. Kaza olduğunu, o nedenle yolun sıkışık olduğunu öğrendim. Çok çaresiz kalmıştık, aklıma hemen bir fikir geldi. Yıllardır iş yaptığım kurye şirketini aradım, durumu anlattım; Çağatay'ı sete yetiştirip yetiştiremeyeceklerini sordum. 'Yetiştiririz' dediler."

KASK BİLE GETİRMİŞLERDİ

Bu cevaptan sonra şaşırdığını söyleyen Boronkay 5-6 dakika sonra, bir moto kurye gelip oyuncuyu arabasından gerçekten aldığını söyledi. Selin Boronkay, "Çağatay'a kask bile getirmişlerdi. 45 dakika sonra Çağatay beni setten aradı, yetişmişti" dedi.

ARKADAŞLARI ALKIŞLADI

Adını Feriha Koydum adlı dizisine motor kurye ile yetişen Çağatay Ulusoy'un arkadaşları bu durum karşısında oldukça şaşırdıklarını söyledi. Dizinin yönetmeni Merve Girgin Ulusoy'a teşekkür etti. (SNK)

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com