Yalanlıyorlar Ama Arda Turan Gidiyor

Yalanlıyorlar Ama Arda Turan Gidiyor
Arda Turan'ın Atletico Madrid'le anlaştığı haberleri yalanlanıyor, buna karşın genç yıldız için transfer iddiaları bitmiyor.

Galatasaray kaptanı'nın Atletico Madrid'e gideceği yönündeki son haberi İspanya'nın El Mundo Deportivo gazetesi yazdı. Haberde, "Arda Turan yarışını 12 milyon Euro'ya Atletico Madrid kazandı" denildi.

Haberde, Arda'nın Galatasaray'ın kaptanı olduğu ve Türk milli takımında da oynadığı hatırlatıldı. El Mundo Deportivo'daki haberde, Arda'nın İspanyol takımıyla kişisel konularda anlaşmaya vardığı ve transferin iki kulüp arasındaki anlaşmaya bağlı olduğu belirtildi. Bu transferin ise 12 milyon Euro'ya bitebileceği öne sürüldü.

Arda'nın Türkiye'de bu sezon kötü bir pferformans sergilemesine karşın Euro 2008 finallerindeki performansıyla dikkat çektiği ve 24 yaşındaki yıldız oyuncunun Liverpool'la Chelsea'nin de gündemine geldiği kaydedildi.

AS YALANLADI

Öte yandan AS gazetesi Atletico Madrid Kulübü kaynaklarına dayanarak verdiği haberde, Türk basınının Arda'nın Atletico Madrid'e geleceği yönünde ısrarlı haberler yapmasına karşın kulüp yönetiminin bunu kesin bir dille yalanladığını yazdı. Arda'nın Atletico Madrid'e geleceğine ilişkin iddiaların geçen sezon da çıktığı ve yeniden gündeme getirildiği ifade edilirken, İspanyol kulübünün haberleri ''şaşkınlıkla'' izlediği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com