Yalçınbayır beyin kanaması geçirdi

Yalçınbayır beyin kanaması geçirdi
Eski bakan Ertuğrul Yalçınbayır beyin kanaması geçirdi.

58'inci hükümette Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten eski Bursa Milletvekili Ertuğrul Yalçınbayır beyin kanaması geçirdi.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yalçınbayır'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Ertuğrul Yalçınbayır, bugün Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği'nde otururken aniden fenalaştı.Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yalçınbayır Nöroloji Servisi'nde tedavi altına alındı. Beyin kanaması geçirdiği bildirilen ve tedavisi süren evli ve 2 çocuk babası Yalçınbayır'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

YALÇINBAYIR KİMDİR?

Ertuğrul Yalçınbayır, 1946 yılında Hasköy'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitiren Yalçınbayır, serbest avukat olarak çalıştı.

Futbol Federasyonu Müşahidi, Bursa Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan Yalçınbayır, üç dönem Bursa Milletvekilliği yaptı. TBMM Anayasa Komisyonu Başkanlığı da görevinde de bulunan Yalçınbayır, 58'inci Hükümette Devlet Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı görevini yürüttü.
(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com