Yalman : "Fatih Terim bu yükü..."

Yalman : "Fatih Terim bu yükü..."
Galatasaray'ın eski başkanı Alp Yalman, Fatih Terim hakkında konuştu.

Galatasaray'ın eski başkanlarından Alp Yalman'dan yönetime ve Fatih Terim'e güvenoyu.. Sarı-Kırmızılı takımın iyi yolda olduğunu belirten Yalman, "Ortada endişelenecek bir durum yok. Fatih Terim ve ekibi bu yükün altından kalkacaktır" diye konuştu..

YÖNETİM VE TERİM'E TAM DESTEK!

Geçtiğimiz senenin yaralarının yeni yeni sarıldığını belirten Yalman, "Geçen sene hem yönetimsel anlamda hem de takım olarak kötü bir sezon oldu. O durumdan zirveye çıkmak tabii ki de kolay değil. Ama Terim bunu başaracaktır. Her şey zamanla olacak. Önemli olan başarıda istikrarı yakalamaktr. Alınan iki kötü sonuç sonrasında yönetime ve Terim'e yüklenmek doğru bir davranış değil. Şimdi destek zamanı, köstek olmamak lazım" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ KAZANACAĞIZ!

Yapılacak ve yapılmış olan transferlerin hepsinden Fatih Terim'in haberdar olduğunu belirten Yalman, "Terim'den habersiz transfer olmaz. Transferleri fiilen yönetim yapıyor gibi gözükse de yönetim ve Terim işbirliği içinde transferler gerçekleşiyor. Terim'in onayı olmadan hiçbir futbolcu alınmaz" dedi. Önümüzdeki hafta Beşiktaş ile oynanacak olan derbiyle ilgili de konuşan Yalman, "Galatasaray'ın Beşiktaş karşısında galibiyet alacağına inanıyorum. Bu güç futbolcularımızda var. Onlara güveniyonum" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com