Yalnızca Pis Yedili’yle olmuyor!

Yalnızca Pis Yedili’yle olmuyor!
Show Tv’de yeni bir dönem başlıyor!
Show Tv bir süredir maddi problemler nedeniyle ekranlara yeni dizi getiremiyor, saatlerce elindeki tek dizi olan Pis Yedili’yi izleyicilere sunuyordu. Ancak kanal yeni bir karar aldı ve hızla yeni projelere adım atılacağının sinyallerini verdi.
 
Show TV Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Çaloğlu, sektörün önde gelen yapımcılarından Süreç Film’in sahibi Ali Gündoğdu, Tim’s Productions’ın patronu Timur Savcı, Mint Yapım’ın sahibi Birol Güven, Avşar Film’in sahibi Şükrü Avşar, TMC Film’in sahibi Erol Avcı ve Gold Film’in sahibi Faruk Turgut’tan kanalı ayakta tutmak için uzun vadeli bir ödeme planı karşılığında kendilerine dizi yapmalarını önerdi.
 
Show TV’nin bu adımının dizi sektörünün gelişimi adına çok önemli olduğunu belirten yapımcılar, Kanal D’nin son dönemde iç yapım dizilere ağırlık vermesi, Star TV’nin haftanın 4 günü Acun Ilıcalı’ya program yaptırıp eskisi kadar diziye yatırım yapmaması, atv ve FOX’un da ödemelerini çok geç yapması nedeniyle tıkanma yaşanan dizi sektöründe iş yapmanın artık çok zorlaştığına işaret etti. (SAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com