Yanal Eskişehirspor ile imzaladı! (VİDEO)

Yanal Eskişehirspor ile imzaladı! (VİDEO)
İmza töreninde, Alper Potuk açıklaması da yapıldı...

Sansürsüzhaber - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor, Michael Skibbe'den sonra yoluna Ersun Yanal ile devam edecek. Yanal, Es-Es ile bugün 3.5 yıllık resmi sözleşmeye imza attı. 

Eskişehirspor kulübü, Yanal ile sözleşme imzalandığını, resmi internet sitesinden de duyurdu. İşte o açıklama : 
 
"Eskişehirspor olarak Teknik Direktör Ersun Yanal ile 3,5 yıllık sözleşme imzalanmış ve kendisi Eskişehirspor Teknik Direktörü olmuştur.
 
Bugün Başkanımız Halil Ünal ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile  tesislerimize gelen Yanal, tesislerimizi gezdikten sonra kendisini 3,5 yıllığına Eskişehirspor Teknik Direktörü yapan imzayı atmıştır."
 
"YANAL BENİM İÇİN EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRLERDEN BİRİ"

İmza töreninde konuşan Halil Ünal "Bildiğiniz gibi önceki hocamız Skibbe, Mersin İdman Yurdu maçından sonra kendisine Almanya'dan gelen teklifi değerlendirip, ayrılmak için izin istemiştir. Bizler de bunu yerinde görüp, ardından Ersun Yanal hocamızla temasa geçtik. Kendisiyle daha önceki tarihlerde bir çok kez temas etmiş olmamıza rağmen nasip bugüneymiş. Kendisi en çok çalışmak istediğimiz teknik direktörlerden biri idi. Kendisi benim için en iyi teknik direktörlerden biridir. Eskişehirspor camiamıza hayırlı uğurlu olsun" dedi. 
 
"SKİBBE İYİ BİR TAKIM BIRAKTI"

Daha sonra söz alan Yanal, "Eskişehir, üniversiteleri ile gelişen kentiyle ve çok özel taraftarı ile bir futbol kentidir. Futbolu ve Eskişehirspor'u bir yaşam biçimi olarak kabul etmiş bir kenttir. Böyle bir kültürde yer alacak olmaktan dolayı mutluyum. Skibbe hocamız gerçekten iyi bir takım bıraktı, bizler de bunun üzerine koyarak, eğlenerek ve futboldan keyif alarak takımı daha yukarılara çıkartmak istiyoruz. Sadece sahada değil, altyapı olarak da atılım yapmak ve üretmek zorundayız. Çünkü Türkiye'de futbolcu üretimi yeterli değil. Bu konularda da ciddi çalışmalar içinde olacağız." ifadelerini kullandı.
 
ÜNAL'DAN ALPER POTUK AÇIKLAMASI

Daha sonra basın mensuplarından Alper Potuk ile ilgili gelen bir soruya cevap veren Ünal "Alper şu anda bizim futbolcumuzdur. Herhangi bir takımla anlaşılmamıştır. Ama 3 kulüpten resmi teklifler var. Eğer kulübümüzün menfaatine olacak bir teklif olur ise bunu değerlendiririz. Alper'in kendisi ile de uzun uzun konuştum. Bu konu 1-2 gün içerisinde netliğe kavuşur. Dede'nin sözleşmesini uzattık, döndüğünde imza atacağız." (EME)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com