Yandaş medyadan Gezi Parkı direnişçilerine ağır suçlamalar!

Yandaş medyadan Gezi Parkı direnişçilerine ağır suçlamalar!
Kadir Topbaş'ın 'Her yere metro, her yerde metro' reklamı tutmadı. İstanbul'da trafik kilit, yandaş medya iş başında.
Rotahaber adlı internet sitesinin köşe yazarlarından Ahmet Memiş dün skandal bir yazıya imza attı. Kendince İstanbul'da trafik sorunun suni olduğunu, bunu da gezicilerin yaptığını ispatlamaya çalıştı. Ancak Ahmet Memiş'in unuttuğu bir konu var. İBB zamanında metrobüsler için reklam çekmiş, filmde de Vatan Şaşmaz oynamıştı. Reklam'da metrobüs'ün ne kadar rahat olduğundan bahsediliyordu. Ancak vatandaş o reklamı yemedi. Çünkü metrobüse binmek bir dert, inmek başka bir dert tabi metrobüsün içinde pestiliniz çıkmadıysa.
 
Yine Kadir Topbaş'ın yaptığı mero reklamlarını da vatandaş yemedi. Çünkü İstanbul'da trafik kilit. Ahmet Memiş'in iddiasının en ilginç yanı İstanbul'daki trafiğin Gezi Parkı eylemcileri tarafından organize edildiği. Ancak Ahmet Memiş'in unuttuğu başka bir nokta Gezi Parkı olaylarından öncede İstanbul'da trafik vardı ve hala var.
 
Sosyal medyada  İstanbullular İBB'nin Vatan Şaşmaz ile çektiği metrobüs reklamına tepkilerini göstermişti. Yine sosyal medya Ahmet Memiş'e tepki gösteriyor: ' Hacı ne içtiysen söyle, biz de içelim yoksa bu trafik çekilmez', 'Bu kış fazla kar yağsa Gezi Parkı direnişçilerinden bileceksiniz, doğal gaza elektriğe zam gelse...' , 'Kadir Topbaş da AKP'de bir daha .... oy alır'
 
Bu arada İBB yine metro reklamı yaptı; gazeteler (yandaş), televizyonlar, reklem filmleri, bilbordlar, AVM önleri... Metro reklamlarıyla doluydu. Belki de Kadir Topbaş reklama harcadığı parayı metroya filan harcasa, İstanbul'un trafik sorunu çözülürdü.
 
Cumartesi sabha olmasına rağmen TEM kilitlendi. Tem Otoyolu'nun Yeniçağ ve Gerede gişeleri önünde yaklaşık 10 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluştu. Tem Otoyulunun Ankara istikametinde yoğunluk yaşanırken İstanbul istikametine ise ulaşım rahat sağlanıyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com