Yandaş medyadan ortak kampanya!..

Yandaş medyadan ortak kampanya!..
Dün internete sızan "T.C. Devleti'nin Suriye'ye savaş planı" ses kaydı yandaş medyanın ortak manşetlerinden sonra ortak bir bildiriye imza atmasıyla yankısını sürdürüyor

Suriye'yle ve Suriye içindeki bazı silahlı gruplarla gerilimin tırmandığı günlerde yapıldığı anlaşılan bir toplantının ses kaydı dün internette yayınlandı. Yayınlanan ses kaydında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, TSK'nın iki numarası Orgeneral Yaşar Güler, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu gibi isimlerin yer aldığı ses kaydında, Suriye’de yaşanan gelişmeler ele alınıyor. 

Devletin "sır" mahiyetinde sakladığı bu görüşmelerin sızması, yandaş medya tarafından devlete ihanet olarak adlandırdı ve ortak bir bildiriye imza atıldı. 

Sabah Gazetesi'nde yer alan açıklama: 
"Dışişleri Bakanlığı'nda gerçekleştirilen Suriye toplantısını hedef alan eşi görülmemiş vatana ihanet hamlesi karşısında tek yürek olan medya devleri, ortak bir bildiri ile "iğrenç ihaneti lanetlediklerini" duyurdu. 

Ortak açıklama; Sabah, Star, Yeni Şafak, Yeni Akit, Takvim, Akşam, Güneş, Türkiye, Milat, Yeni Asır, Atv, A Haber, TGRT Haber, Kanal 24, TV Net, TV 360, Kanal 7, Ülke TV, Hür Haber, Time Türk, Son.TV, Aktüel, Daily Sabah, ON5YİRMİ5, Medya Gündem, İletişim Platformu ve Haber 7 tarafından yapıldı. " 
 
İşte ortak bildiri: 

1395964360111-(1)(1).jpg

(SBK)

muhalifgazete

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com