Yandaş Medya'nın kepazeliği!

Yandaş Medya'nın kepazeliği!
Yandaş Medya Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2 yıl önce çekilmiş görüntülerini yeniymiş gibi sunmaya çalıştı.

Yandaş Medya'nın yalan ve goygoyculukta profesyonel iş çıkardığını kimse inkar edemez. Ama karşılarında saflar ordusu yok! Gezi Parkı'nda dersini alan ve etekleri tutuşan yandaşlar ne yapacağını şaşırmış durumda sağa sola sadırmaya başladı. İftira ve çamur at izi kalsın yöntemi ile başarı elde edeceklerini sanan birtakım ebleh grup yine Takvim'de olduğu gibi rezil oldular ve yaptıkları kepazelikle kaldılar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ve CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın 2011 Ramazan Ayı’nda katıldığı bir iftar yemeğindeki oruç açma görüntüleri Haber 7, İnternethaber, Sabah, Habertürk gibi yayın organları tarafından yeni gibi servis edildi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu dün akşam CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, CHP Milletvekili Sinan Aygün ve Bülent Kuşoğlu ile Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yemeğine katılmıştı.

Yandaş basının servis ettiği görüntülerde yer alan diğer isim olan Aylin Nazlıaka ise Avrupa Genç Sosyalistler Yaz Kampı için gittiği Foça’dan yeni dönmüştü. Milletvekilleri aynı zamanda Ankara’da ev ziyaretlerine de henüz başlamamıştı.

GÖRÜNTÜLER 2011'E AİT

CHP konuyla ilgili açıklama yaptı ve görüntülerin 2 sene öncesine ait olduğunu belirtti.

Yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP Ankara Milletvekilleri Aylin Nazlıaka ve Sinan Aygün’le beraber iki sene önce 19 Ağustos 2011 tarihinde Mamak Kayaş’ta bir gecekondu da katıldığı bir iftar yemeği yeni haber olarak verilmektedir." (AAE)

İşte o görüntü;Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com